Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z F.E.A.R. 2: Project Origin - dzień drugi

15 postów w tym temacie

Co tu mogę napisać czytam cały czas i zamierzam to kupić mimo że w 1 część nie grałem :)

A teraz mam do was pytanie nie na temat :
Mam pytanie dotyczące gramsajta bo chcę zrobić żeby tekst był wyświetlany na obrazku a nie , wiecie żeby nie było tego białego czegoś tak jak u gramowicza Zadymek , proszę was HELP :) (żeby było jedno duże zdjęcie i tekst wyświetlany na nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:14, Awatar2411 napisał:

Co tu mogę napisać czytam cały czas i zamierzam to kupić mimo że w 1 część nie grałem
:)

A teraz mam do was pytanie nie na temat :
Mam pytanie dotyczące gramsajta bo chcę zrobić żeby tekst był wyświetlany na obrazku
a nie , wiecie żeby nie było tego białego czegoś tak jak u gramowicza Zadymek , proszę
was HELP :) (żeby było jedno duże zdjęcie i tekst wyświetlany na nim)



Nie znam sie na gramsajtach, ale mysle ze trzeba w jakis sposob to zdjecie ustawic jako tło, bo inaczej to raczej sie nie da... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:14, Awatar2411 napisał:

Co tu mogę napisać czytam cały czas i zamierzam to kupić mimo że w 1 część nie grałem
:)

A teraz mam do was pytanie nie na temat :
Mam pytanie dotyczące gramsajta bo chcę zrobić żeby tekst był wyświetlany na obrazku
a nie , wiecie żeby nie było tego białego czegoś tak jak u gramowicza Zadymek , proszę
was HELP :) (żeby było jedno duże zdjęcie i tekst wyświetlany na nim)

Ja tez nadal czuytam i już się nie moge doczekać feara. ;]

A co do GS''a to zrób w wordzie to zdjęcie zrób na nim tekst i wklej na GS''a tylko zdjęcie jeśli o to tobie chodzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi i o to że nie obrazek z tekstem tylko chodzi mi o to że mam przycisk dodaj wpis no i dodaje i chcę żeby ten tekst był wyświetlany na obrazku i żeby był on cały widoczny czyli chodzi mi o to żeby był jeden duży obrazek na GS-a i zniknęła ta biała ramka wokół tekstu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 21:59, Awatar2411 napisał:

Chodzi i o to że nie obrazek z tekstem tylko chodzi mi o to że mam przycisk dodaj wpis
no i dodaje i chcę żeby ten tekst był wyświetlany na obrazku i żeby był on cały widoczny
czyli chodzi mi o to żeby był jeden duży obrazek na GS-a i zniknęła ta biała ramka wokół
tekstu :)

Nie wiecie może po ile n będzie w empiku? Bo nei wiem ile kaski szykować ;D

Co do GS''a to musisz zrobić tak. Klikasz wygląd i układ potem tło pod stroną i wklejasz obrazek jaki chciałeś tam umieścić :]

Przepraszam że tu piszę ale Awatar2411 nie umieścił na swoim Gramsajcie kontaktu ze sobą. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę to zrobię :)
A jaką rozdielczość ma mieć ten obrazek żeby całe wyświetlało?Zeby cały obrazek było widać a nie że trochę znika za kulisami :)
A w ogóle już tak robiłem i obrazek znikał pod tą białą ramką z tekstem :)
Więc o co tu biega?
Idę umieścić gg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dałem tło i jeśli ktoś chce mi pomóc to niech wejdzie na mojego GS-a i niech zobaczy że obrazek jest pod jakąś białą ramką na której jest tekst :)
A może to tylko u mnie tak widać....Zobaczę na innym kompie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale póki co te dwa artykuły (Tydzień z fear: dzień pierwszy, dzień drugi)w ogóle nie ciekawią, mam nadzieje że następny w końcu nie będzie tak wiał nudą podczas czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować