Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Karty prepaid do polskiej edycji Age of Conan już dostępne!

8 postów w tym temacie

CD Projekt

Wydawca gry Age of Conan 2009 informuje, że dostępne są już w sprzedaży karty prepaid do tej pierwszej masowej gry online po polsku! Karty w sugerowanej cenie detalicznej 69,99 złotych przedłużają subskrypcję gry o 60 dni.

Przeczytaj cały tekst "Karty prepaid do polskiej edycji Age of Conan już dostępne!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 14:43, theptrk napisał:

a jak bede gral w w angielska wersje to nie bede mogl uzyc tej karty? kupie polska ta
2009 i zainstaluje ale bede grac na angielskich serwerach gdzie abonament jest nromalny


Do ang. wersji gry wymagana jest polska karta p-p,do polskiej polska karta...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest czekam na prepaida chce przedluzyc gre i trzeba czekac... ktos wie do kiedy? Jestem powaznie zdenerwowany tym... Pech chcial ze wplatomat wciagnal mi karte ale pieniadze wplacilo, i teraz tylko to mi zostalo... Pytanie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu wersja polska AoC była promowana z myślą o tych graczach którzy chcieli mieć tańsze MMO - wiadomo była mowa o tym, że polacy zarabiają mniej niż większość członków EU itp, mamy zatem polską wersję AoC - nie wiem jak to wygląda co się tyczy zaludnienia na polskich serwerach niemniej jednak cena specjalnie nie powala na kolana z jednej strony jest taniej - z drugiej aż o całe 5 złotych w porównaniu do tego co trzeba zapłacić za 60 dni gry na europejskich serwerach, wychodzi jednak na to, że lepiej chyba grać na Europejskich <ja na takim gram i ludu jest pełno>, niż na polskich - no chyba, że ktoś jest wielką językową nogą i kwestia języka angielskiego w grze jest dla niego nie do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować