Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyścigowe uderzenie na GOG.com

11 postów w tym temacie

Phi... nawet nie wiem po co ten news jest, oni olewają Polskę i polaków, a wy im reklamę... tjaa ;] towarzystwo wzajemnej adoracji. Ja nie mam zamiaru brać udziału w konkursie ani też tam kupować. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie, dla odmiany GOG bardzo się podoba i fajnie, że w końcu w Polsce stworzono coś o globalnym zasięgu.

Szkoda tylko, że złotówka ostatnio tak mocno spadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 18:59, loczyn napisał:

Phi... nawet nie wiem po co ten news jest, oni olewają Polskę i polaków, a wy im reklamę...
tjaa ;] towarzystwo wzajemnej adoracji.


To nie adoracja, to zwyczajna umowa. Najbardziej mnie wkurza, że takie informacje są publikowane jako zwyczajne newsy, a są de facto zlecone/sponsorowane.

Deker-coś_tam
Przestaniesz w końcu spamować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sklep bliżej mi nieznany, przynajmniej z tego co pamiętam. Oferta jakoś nie powala na kolana. Jedna gra do wygrania, do tego żeby spróbować o nią zawalczyć i tak trzeba płacić. Jakoś mało zachęcające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można płacić w PLN ... :/
Czytałem gdzieś, że twórcy GOG wiedzą, jak to było z dostępnością i cenami kiedyś w Polsce i nie chcą teraz, żeby inni się tak czuli, ale czy by nie mogli poszerzyć walut, w których można kupować? Np. mogliby dodać euro, złotówkę franka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 21:08, Kalejdoskop86 napisał:

Szkoda, że nie można płacić w PLN ... :/
Czytałem gdzieś, że twórcy GOG wiedzą, jak to było z dostępnością i cenami kiedyś w Polsce
i nie chcą teraz, żeby inni się tak czuli, ale czy by nie mogli poszerzyć walut, w których
można kupować? Np. mogliby dodać euro, złotówkę franka...


A co za problem zaplacic np. kartą? Praktycznie kazda obecna karta platnicza (nie kredytowa) ma mozliwosc placenia w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Colin McRae Rally 2005 ??
ahahahahhahahahahahahahaha dooobre... tę grę prawie za darmo juz rozdawali jakis czas temu. nie warto, w momencie gdy pozna kupic łączony pakiet dirt/grid w swietnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować