Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wideo tygodnia #6, czyli co warto oglądać

7 postów w tym temacie

Oooo Dante''s Inferno zrobiło na mnie duże wrażenie... coś w stylu God of War (co zresztą zapowiadano).
No nic będę śledził tę produkcję i mam nadzieję, że będzie sukcesem.


Wybór redakcji (argumentacja by Harpen): Wybierając w tym tygodniu cinematic trailer z Dante’s Inferno odniosłem wrażenie, że najnowsza produkcja Elektroników, oparta na licencji Boskiej Komedii (która to już gra tego typu?!, EA nie chce wymyślić własnego świata? przecież potrafi – vide Dead Space), będzie charakteryzowała się dość specyficznym, ciężkim, a zarazem intrygującym klimatem. Moim zdaniem filmowa zapowiedź Dante’s Inferno ma na celu uświadomić nas, czyli graczy, że będziemy mieli do czynienia z niezwykle dynamicznym slasherem, w którym kampania zostanie skonstruowana w taki sposób, by nie pozwolić na chwilę wytchnienia. Mam nadzieję, że faktycznie tak będzie. Walki prezentują się niesamowicie, a muzyka świetnie komponuje się z oprawą graficzną. Przypominam, że premiera gry odbędzie się jeszcze w tym roku. Szkoda tylko, że tak naprawdę w Dante’s Inferno będzie bardzo mało motywów z Boskiej Komedii – nie jest to wierna adaptacja książki, lecz luźna inspiracja.

Umm... "która to już gra tego typu?!" jak to która gra, pierwszy raz widzę żeby EA coś takiego robiło...
no i kogo interesuje powiązanie wiersz w wiersz z Boską Komedią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No hearts of iron 3. Jedna z najważniejszych gier na które czekam :) Jeśli nie najlepsza. Bardzo grywalna i bardzo realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 19:20, Harpen16 napisał:

Po prostu to już 587398349843734783 gra na jakieś tam licencji od EA. :)

No chyba że tak lol ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 18:45, Spychi napisał:

Umm... "która to już gra tego typu?!" jak to która gra, pierwszy raz widzę żeby EA coś
takiego robiło...

W podobnym klimacie jest "Clive Barker''s Jericho", tyle, że od Codemasters i jest to shooter, w którym kierujemy drużyną.

Dnia 07.03.2009 o 18:45, Spychi napisał:

no i kogo interesuje powiązanie wiersz w wiersz z Boską Komedią?

Mnie!

Kemot303

Dnia 07.03.2009 o 18:45, Spychi napisał:

Szczerze mówiąc to irytują mnie tekie gry... nie mają nic wspólnego z faktycznymi utworami i tylko mącą :/

Bo posiłkowanie się znanym pierwowzorem ma jedynie cel marketingowy. Sztuczka stara jak świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować