Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Catalyst 9.3 już dostępne

16 postów w tym temacie

Sterowników "typowo" pod GTA IV już nie ujrzymy , jedyne jakie były to już dawno przeminęły bo nic nie pomagały. Jedynie co może pomóc tej grze to jeszcze nadzieja na to , że R* weźmie się do roboty i naprawi silnik gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to poczekam sobie na wersję 9.4, bo i tak przed formatem w GTA IV nie zagram. A tutaj każda klatką się liczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Radeonach HD 4000, HD 300 i 2000."
Czyżby nie HD 3000 ?
"Fanów gry Lost Planet: Colonies [...]"
To ja się przyczepię. Nie ma takiej gry. Jest Lost Planet: Extreme Condition Colonies Edition .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja takich problemów nie mam - wszystko działa jak należy, a same sterowniki zdają się być ciut szybsze niż 9.2, pomimo że nie jest to opisane w notce do nich. Generalnie dobrze że w końcu zintegrowali sterownik HDMI Audio - jego brak mnie wkurzał i to solidnie...

Za to polityka z wycofywaniem wsparcia dla poprzednich rodzin kart mnie dziwi - nVidia jakoś potrafi je utrzymać cały czas niemal, a ATI tnie. Może mają problemy finansowe i muszą zmniejszyć ekipę pracującą nad driverami? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Treść newsa jest myląca. x1950 będzie obsługiwany ale nowe sterowniki do starszego sprzętu będą wypuszczane nie co miesiąc a co 3 miesiące (chyba, że coś ważnego trzeba będzie naprawić).

http://www.extremetech.com/article2/0,2845,2342476,00.asp
http://forums.amd.com/game/messageview.cfm?catid=279&threadid=109978&enterthread=y

Skoro tak to nawet 9.4 na pewno da się przerobić na obsługę kart pre-2000 drobną zmianą pliku instalacyjnego, tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się tam nigdzie nawet nie jest napisane, że x1950 nie będzie supportowane. Wszystkie '50ki są wymienione a x1950 nie więc akurat może te modele będa dostawać przez jakiś czas jeszcze sterowniki co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kifa: cóż z tego, że nv wspiera stare układy jak dla userów nie ma w tym korzyści. Nowe drivery to optymalizacje pod nowe tytuły i pod najnowszą serie kart. Z tego powodu często jest tak, że przykładowo posiadacz GF7xxx dostaje niższą wydajność w porównaniu do starszych sterowników. Lepiej oficjalnie przyznać się do zaprzestania obsługi jak robi to ATi niż mieć taką wirtualną jak w przypadku NV.

Edit: to Wy jeszcze gracie w GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować