Zaloguj się, aby obserwować  
mikim

Walentynki - Temat ogólny

206 postów w tym temacie

Dnia 13.02.2007 o 14:30, black day napisał:

Ehhh.......u mnie w szkole na walentynki robia skrzynkę do której wrzuca się listy miłosne.Beznadzieja!!

Wrzuć tam zapałkę. Zapaloną. Od razu poczujesz się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:43, Graszczur napisał:

> Ehhh.......u mnie w szkole na walentynki robia skrzynkę do której wrzuca się listy miłosne.Beznadzieja!!

Wrzuć tam zapałkę. Zapaloną. Od razu poczujesz się lepiej


No to jest pomysł ^^ Następnym razem tak zrobię i będę krzyczeć "płoń święty ogniu" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:47, spider-lady napisał:

No to jest pomysł ^^ Następnym razem tak zrobię i będę krzyczeć "płoń święty ogniu" ^^

GIŃ, PLUGAWY HERETYKU! SPŁONIESZ PIEKIELNYM OGNIEM! MUAHAHAHA!!... dzień dobry, panie dyrektorze
PS. Ogień nie może płonąć. A utopiłaś kiedyś wodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej wziąć, zkleić taśmą 409 zapałek, polać benzyną do zapalniczek. Wtedy miotacz ognia gratis! A jeśli chodzi o same Walentynki, to uważam, że to jest beznadziejne i bezsensowne. Nie lubię "świąt" na które bez sensu traci się czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:51, Graszczur napisał:

GIŃ, PLUGAWY HERETYKU! SPŁONIESZ PIEKIELNYM OGNIEM! MUAHAHAHA!!... dzień dobry, panie dyrektorze
PS. Ogień nie może płonąć. A utopiłaś kiedyś wodę?


Dyra by się nie obraziła bo dla niej i tak tam nic nie ma ^^ Co do ognia to był to cytat z Losuxa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka ja mialem dzisiaj walenynki w szkole poniewaz jutro wszystkie 3 klasy gimnazjum ida na targi edukacyjne wiec nie mam lekcji..i dzieki temu swietu byla dzis wspaniala atmosfera poniewaz zrobilismy fajny prezent dla dziewczyn z klasy i dla naszej nauczycielki od polskiego (ulubionej) otoz kupilismy kwiaty i drobne upominki a chlopcy zalozyli na siebie garnitury:) ogladalismy rownie na 2 godz. polskiego film pt. "Holiday" i bylo bardzo milo...natomiast gdyby nie bylo takiego swieta nie byloby rowniez okazji do takiej "akcji":D a wiec nadal uwazam ze to swieto moze byc a przeciez nie ma nakazu obchodzenia go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:56, spider-lady napisał:

Dyra by się nie obraziła bo dla niej i tak tam nic nie ma ^^ Co do ognia to był to cytat z
Losuxa :P

Aaa, jeśli cytat, to zwracam honor. A może pomyłka tłumacza? Zresztą mniejsza z tym. Wysyłanie walentynek do nauczycieli to głupi pomysł. A ja od dawna rozważam wysłanie jej do księdza... Tak, dla żartu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten cytat to własnie Losuxowego księdza-katechety:) Zaraz potem poszedł na miasto palić pewne budynki:)

A Walentynki na razie obchodzą mnie tyle co nic.Ale jest jeszcze dużo czasu,więc conieco może się zmienić;] Ale to małe conieco ;)

Btw.Spider-Lady,twój avatar mnie przeraża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:47, Książe Pólkrwi napisał:

A ja zamierzam zapytac sie jutro kolezanki czy będzie ze mną chodziła. Trzymajci za mnie kciuki


Ty nagraj to, wrzucimy na youtube będzie polewka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 16:48, dziad5 napisał:

> A ja zamierzam zapytac sie jutro kolezanki czy będzie ze mną chodziła. Trzymajci za mnie
kciuki

Ty nagraj to, wrzucimy na youtube będzie polewka :D

Dobra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze święto na tym świecie( no,może poza halloween) czysta komercja, tak jakby zakochani potrzebowali specjalnej okazji do obdarowywania siebie podarunkami czy innymi pierdołami.

Nie wiem kto je wymyślił (Amerykanie?) ale to był dobry pomysł na zrobienie szmalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 14:30, black day napisał:

Ehhh.......u mnie w szkole na walentynki robia skrzynkę do której wrzuca się listy miłosne.Beznadzieja!!


Podpisuję się pod tym obiema łapkami. Rzecz jasna, u mnie w szkole też jest owa skrzynka, i rzecz jasna niektórzy ludzie też się tym podniecają... (a nie jest to podstawówka ani gimnazjum, tylko liceum, gdzie ludzie teoretycznie powinni byli dorosnąć do spraw uczuciowych) Nie rozumiem tego - jeśli ktoś naprawdę chce wysłać/wręczyć komuś kartkę, to nie może zrobić tego pocztą polską/osobiście? Tylko przez pocztę szkolną? (i potem np. jakiś nieszczęśnik albo nieszczęśnica musi przy całej klasie odbierać jakieś tandetne, różowe paskudztwo... brrr...) Nie wspominając o ludziach, którzy wykorzystują okazję, by zrobić sobie z kogoś wredny żart - a tacy też się zdarzają... Na szczęście walentynki są tylko raz w roku i nie trzeba ich obchodzić :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować