Zaloguj się, aby obserwować  
123-tomek

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen PL (edycja: Biedronka)

3 posty w tym temacie

Witam!
Mam problem ze znikajacym surowcem. Jestem w Zachodniej Gardzie dalem surowce na budowe studni i postanowilem w tym czasie wyskoczyc poszukac corki kupca do Siedmiogrodu. Po przeteleportowaniu z powrotem do Zachodniej Gardy mam 0 kamieni, 0 srebra i 0 Lenya.
Nie sprawdzalem na innych wyspach ale czy to normalne ze znikaja wszystkie zebrane dotychczas surowce czy nie?

Tomek

PS.
Mam wersje SF2:Czas Mrocznych Wojen PL kupiona 2 dni temu w Biedronce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:40, 123-tomek napisał:

Witam!
Mam problem ze znikajacym surowcem. Jestem w Zachodniej Gardzie dalem surowce na budowe
studni i postanowilem w tym czasie wyskoczyc poszukac corki kupca do Siedmiogrodu. Po
przeteleportowaniu z powrotem do Zachodniej Gardy mam 0 kamieni, 0 srebra i 0 Lenya.
Nie sprawdzalem na innych wyspach ale czy to normalne ze znikaja wszystkie zebrane dotychczas
surowce czy nie?

Tomek

PS.
Mam wersje SF2:Czas Mrocznych Wojen PL kupiona 2 dni temu w Biedronce.


Witam. Nie jest to problem techniczny, więc przenoszę temat do forum ogólnego. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:40, 123-tomek napisał:

Witam!
Mam problem ze znikajacym surowcem. Jestem w Zachodniej Gardzie dalem surowce na budowe
studni i postanowilem w tym czasie wyskoczyc poszukac corki kupca do Siedmiogrodu. Po
przeteleportowaniu z powrotem do Zachodniej Gardy mam 0 kamieni, 0 srebra i 0 Lenya.
Nie sprawdzalem na innych wyspach ale czy to normalne ze znikaja wszystkie zebrane dotychczas
surowce czy nie?

Tomek

PS.
Mam wersje SF2:Czas Mrocznych Wojen PL kupiona 2 dni temu w Biedronce.


Z tego co wiem okres między przeskokami jest bardzo długi a twoja "kolonia" w tym czasie dalej nukcjonuje i wszystkie zasoby zużywa zatem jest to coś normalnego. Takie coś na pewno było w Zakon Świtu a tutaj pewnie coś podobnego zastosowali.

Tak na marginesie to wydanie jest miarę dobrze czy tylko samo opakowanie wielkości A4 i płyta? Mam ochotę to kupić bo ostatnio widziałem właśnie jak zakupy robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować