Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gram… Co nowego w świecie IT? (31.03)

10 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 19:45, icearas napisał:

Jak na mój gust to ten netbook OCZ to zdeczka brzydkawy :P I jakiś taki gruby :P

Pewnie dlatego, że jest mały i nawet jeśli jest równie gruby co większe laptopy, to wydaje się, że jest inaczej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ładny nie jest ale za pożądne ''statsy'' jestem w stanie przeboleć a po OCZ raczej czegoś lepszego można się spodziewać.
Ciekaw cen upgrade-ów z Visty jestem, zwłaszcza na polskie warunki a póki co czekać do maja na RC 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dekerinho6, to nie notebook a netbook. Niby mały błąd jednak jak się zobaczy w real notebooka i netbooka to... nam się wyda, że netbook jest bardziej mobilny i bardziej... "czymś innym" niż notebook. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzeba dodać, że microsoft uraczył nas brakiem wsparcia sprzętowego dla kodeków, które nie są od microsoftu ;] Jakieś tam obejścia już się znalazły, ale mimo wszystko niesmak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Menajev mój lap na zdjęciach w necie nawet cieńszy się wydaję od tego netbooczka :) On jest zdecydowanie za gruby jak na takie małe coś :P I fakt faktem po OCZ czegoś lepszego się można było spodziewać, pewien niedosyt zostaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skype jest superowy - na moim touchu działa bez zarzutów, chat i inne opcje są fajnie pomyślane, wygodne, a przyciski duże - w sam raz na paluchy :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 20:16, InterFejS napisał:

Dekerinho6, to nie notebook a netbook. Niby mały błąd jednak jak się zobaczy w
real notebooka i netbooka to... nam się wyda, że netbook jest bardziej mobilny i bardziej...
"czymś innym" niż notebook. ;]


Cóż pomyliłem się zwyczajnie, ale dzięki za poprawienie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować