Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 182.50 WHQL już dostępne

8 postów w tym temacie

Mogli by w końcu zabrać się za optymalizację Empire total war bo ta gra jest tak zwalona że ścina mi sie nawet na mapie świata a przecież nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garot ma rację Empire jest tragicznie zoptymalizowane patrz gameplay z cda tam też ścina na mapie świata.
Lecz najgorzej jest podczas bitew jak na ekran wchodzi wiele jednostek ble.
Nawet na zalecanej konfiguracji nieprzyjemnie ścina na mapie a w bitwach tragicznie myślę że redaktorzy cda grali z obowiązku bo przy takim działaniu zwykły gracz by ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 10:42, mikim napisał:

A jaki masz komputer? Bo możliwe, że to jego wina ;]. Mi tam demko Empire: Total War
chodziło bardzo dobrze.


zależy na jakich ustawieniach;P
mi też się cieło, nawet na tutorialach, a raczej nie powinno

EDIT: na średnio-wysokich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystko na średnich ustawieniach, mój komp to:
AMD 6000+ (Brisbane) 3gb ram, gf 8600GT 256MB OC Galaxy, Sound Blaster X-fi Gamer Vindows Vista Ultimate 64 bit. Taki zły ten kom nie jest, karta może słaba ale powinno dobrze działać, a czasami na mapie świata jak nacisnę na jakiś budynek czy zakładkę w mieście to ścina na kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak bardziej sprecyzować tego newsa... Wzrost wydajności o te 8-11% w poszczególnych tytułach odnosi się ogólnie do driver''a 182. Tak więc jeśli ktoś ma np. sterownik o numerku 182.06 to instalacja 182.50 nie da nam tych dodatkowych 10%.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2009 o 13:46, Evil napisał:

Może by tak bardziej sprecyzować tego newsa... Wzrost wydajności o te 8-11% w poszczególnych
tytułach odnosi się ogólnie do driver''a 182. Tak więc jeśli ktoś ma np. sterownik o
numerku 182.06 to instalacja 182.50 nie da nam tych dodatkowych 10%.


Dokładnie tak. Wersja .50 wnosi poprawki SLI i tylko tyle...
Nie ma to jak wprowadzać ludzi w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować