Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #70: Na jakiej konsoli najczęściej grasz?

53 postów w tym temacie

Jak na razie to nie mam konsoli ale planuję kupno Xboxa 360 o ile troszeczkę stanieje wersja premium,
i jeszcze się o niej troszeczkę dowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie nie gram już na konsolach, chyba że u znajomych, ale kilka lat temu miałem SEGE DREAMCAST i do tej pory uważam tą konsolę za świetną w każdym calu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuje starego dobrego PC ;] Jeśli chodzi o konsole to grałe na wielu ale najbardziej do gustu przypadł PS wszystkie jakie są, lepiej sie gra niż na Xbox ;p Zresztą o gustach sie nie dyskutuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez prawie dwa lata grałem na PS2, sprzedałem i kupiłem PSP - troszkę szkoda mi mojego PS2 (bo trochę się natrudziłem, żeby na niego zarobić itp.), ale mam PSP i mogę grać gdzie zechcę ;p A w międzyczasie zbieram na upgrade pieca ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam xboxa 360 i jestem bardzo zadowolony. Swietna grafika połączona z bardzo przyjemnym sterowaniem dają największą radość z grania. Pad od PS3 jest za lekki i za mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako stacjonarnego urządzenia do grania to używam oczywiście PC ;] ale za to korzystam z dobrodziejstw PSP a kiedyś GBC(Game Boy Color dla tych noob''ów którzy o żyją na marsie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować