Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aion przebojem, NCSoft chwali się wynikami

30 postów w tym temacie

Jeeezu, szybciej! Mam po dziurki w nosie WoW-a! Z wielką nadzieją kupiłem każde MMO, które wyszło w Europie i w żadnym nie opłaciłem abonamentu więcej niż raz, dwa. :/ Liczę na Aiona i SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak was czytam i chyba też się skuszę. Ale wpierw klienta i te 5 godzin obczaję, bo AoC czeka a Króla Conana nie można irytować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2009 o 19:00, aircanada napisał:

Jak dla mnie na ta gre bedzie warto poczekac , grafika, animacje spelli i co najwazniesze
Gameplay jest poprostu wspanialy moze za wczesnie mi o tym mowic

No właśnie, za wcześnie.

bo wbilem 2 postaciami

Dnia 12.05.2009 o 19:00, aircanada napisał:

do 20 lvl


ale rozumiem że władasz językiem chińskim i wiesz co w ogóle robiłeś
, ale jako wyjadacz MMO
czyżby > Jakieś dowody ?

Dnia 12.05.2009 o 19:00, aircanada napisał:

moge przypuszczac ze reszta gry w tym End-game bedzie rownie udana

graj w totolotka - z twoją pewnością siebie szybko zostaniesz multi-miliarderem

Dnia 12.05.2009 o 19:00, aircanada napisał:


Co do Wow''a to sie zgodze nareszczcie plynie na dno :D ( dwa lata gram, wiec prosze
niepisac ze sie nieznam ^^ )

link do aromory i wtedy ocenimy czy się znasz czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na darmowym chińskim serwerze (niestety darmowy tylko do 15 maja) i już zdecydowałem się grać dalej.
PiotrRK -> nie trzeba znać chińskiego, można w necie znaleźć łatkę i grać po angielsku.
Osoby które piszą że ta gra to grind to chyba nie wiedzą o czym piszą. Ja robię tylko questy i to wystarcza.
Jest tu jeszcze coś co mi się bardzo podoba, gra nastawiona na party, samemu jest niesamowicie cięzko.
W końcu, jak dla mnie, coś lepszego od WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 08:19, PiotrRK napisał:

link do aromory i wtedy ocenimy czy się znasz czy nie.


Wiesz teraz zauważyłem idiotyczną tendencję ludzi do pytania o achievements itp w celu ocenienia znajomości gry. Ja gram od praktycznie początku WoW''a to, że teraz gra tak zeszła na psy, że po wbiciu 80 po prostu się nudzi wielu starym graczom nie znaczy, że można oceniać ich znajomość gry wg, achievements albo armory. Wielu moich znajomych którzy byli WoWowymi fanboyami (w tym ja) po prostu mocno straciła ochotę do gry i tylko czekają na jakieś poprawki bo w tej chwili gra jest 100% retard friendly i mimo wielu dobrych nowych pomysłów zwyczajnie widać marnowany coraz bardziej potencjał. Zresztą ostatnio zauważyłem jak wielu ludzi podbija postać do 69 albo 79 i zostawia na tym poziomie bo przynajmniej wtedy w jakimś stopniu liczy się skill, a nie ile czasu poświęcasz na farmowanie jakiś pierdółek na sprzęt, albo powtarzanie w kołko naxx 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do PiotrRK

Dla sprostowania, gram na official Reitail w Chinach z Nagladka Angielska, wiec wiem jakie questy robie w jakiej Lokacji sie znajduje etc etd. dodatkowo jestem w guildy Death and Taxes ( tak to ta sama co zrobila World First w Sunwell :D )

na padstawie mojej znajomosci gatunku mmo (GW, LN2 , Warhammer Online , World of Warcraft i teraz Aion)
Aion jest najbardziej przyjaznym player''owi swiatem
- Ilosc + jakosc Questow
- w kazdej lokacji Player ma dostepnosc do Misji ( Lore cala para)
- Cry Engine (chyba nic tutaj niedodam :D )
- Gameplay ( to zalezy bardziej od gustu co kto preferuje) Mnie to Unversum Aiona Bardzo sie spodobalo
i wszystkie jego aspekty
- PvP / RvR strefa Abyss , Ranki (ponad 14 rankow pvp)
- Mozliwosc latania (od 10 levelu)
- i wiele wiele innych, dla kazdego znajdzie sie cos tutaj

Moge wrzucic pare screenow na E mail jesli ktos chce ;) (just pm )

co do mojego doswiadczenia w WoW''ie

Old pvp Rank "centurion"
Lifetime Honorable Kills 72.624
season 2,3,4 Gladiator
Account created 3 December 2005

http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Al%27Akir&n=Zarthustra

E-peen amagad ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2009 o 16:49, tomcio-ndm napisał:

W końcu, jak dla mnie, coś lepszego od WoWa.


Ech, tym zdaniem rozwaliłeś mnie xD Ja dam Ci taką krótką radę: dobij w WoWie do 80 i wtedy pogadamy, boto na 80 poziomie ta gra nabiera rumieńców. Radzę się wypowiadać na nieznany ci dobrze temat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2009 o 19:40, Zabrajin napisał:

Ech, tym zdaniem rozwaliłeś mnie xD Ja dam Ci taką krótką radę: dobij w WoWie do 80 i
wtedy pogadamy, boto na 80 poziomie ta gra nabiera rumieńców. Radzę się wypowiadać na
nieznany ci dobrze temat ^^


Hmm... teraz to ty mnie rozwaliłeś :) Owszem w Wowie mam postać na 80lv i co z tego, jak pomyslę że znowu mam iść na rajd na którym byłem już parenaście razy to mi się odechciewa :P
I jak zresztą napisałem Aion jest lepszą grą od WoWa w moim mniemaniu, ty się z tym nie musisz zgadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować