Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP przed DS-em w Japonii

52 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2006 o 22:16, Suprboar napisał:

powiem ci tak jezeli znasz problem dysku w x360 to moze sie to samo powtarzać w przypadku DS''a.


Jeżeli dobrze cię zrozumiałem to chodzi o to że będzie problem z grami wykorzystującymi ram, ale już o tym pisałem.
Przecież do gier wymagających dodatkowy ram na N64 dodawali go za darmo, więc dalej nie widzę problemu.
Tak właściwie takich gier na N64 było tylko 4.

Chyba, że miałeś na myśli coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:53, Suprboar napisał:

dziwny jesteś żę nie rozumiesz, łatwo zaóważyć ze często nie grasz i raczej posiadasz tylko
pc


Ja jestem dziwny? :D
Zobacz co piszesz, bo oczywiscie wprost napisać nie potrafisz:/
Jeżeli wiesz o HD X360 to, to samo będzie z DS-eh... żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znalazelm stronke z grami na PSP 1 ma 16 mb przykladowo wiec ile sie taka gre przechodzi na psp?? aa no i oczywiscie jakbym sciagnal taka gre na kompa, i potem moge ja wzucic na moje cacko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam mam DS''a i sam wiem czemu PSP się teraz lepiej sprzedaje! Ludzie, czytajcie N+ lub PSX''a! Po prostu zabrakło DS''ów w sklepach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 20:15, Suprboar napisał:

1602 nie pisałem do ciebie tylko do Gordona :)

To miło;]

Ale mógłbyś zaznaczać do kogo piszesz, bo te twoje "zagadki" wprowadzają mętlik:-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 20:16, Vytrix napisał:

Sam mam DS''a i sam wiem czemu PSP się teraz lepiej sprzedaje! Ludzie, czytajcie N+ lub PSX''a!
Po prostu zabrakło DS''ów w sklepach!


Ale lepiej tego nie pisz, bo zaraz przez kogoś zostaniesz nazwany fanboyem Nintendo;-]
Mi się już oberwało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie szkodzi. =] I tak dobrze wiemy, że DS ma lepsze poparcie, a takiego PSP to na podwórko nie wyniesiesz, DS''a tez nie za bardzo, bo w Polsce to są konsole przenośno-nieprzenośne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować