Zaloguj się, aby obserwować  
sabishii

GTA IV - bug uniemożliwiający przejście gry

4 posty w tym temacie

Od kiedy wyszło GTA IV nie narzekałem na nie ani razu, i jakoś nie bardzo rozumiałem narzekania ludzi. Gra chodziła świetnie i nie sprawiała problemów.

Ale teraz jestem wściekły >_<

W ostatniej misji, kiedy to ścigami Dimitri''ego Nico przeskakuje z motorówki na helikopter, podciąga się wchodzi do środka. I co? Kamera się ZAWIESZA i stoi dokładnie tak, że widzę helikopter z boku, i zaraz albo w coś przywalę albo ucieknie mi Dimitri. I tyle. Nie mogę zrobić z tym absolutnie nic. Jak spojrzę do tyłu, to kamera owszem ustawi się tak żebym widział przód, ale też się zawiesi tj. jak skręcę śmigłowcem, to wtedy kamera zostaje w tym samym położeniu.

Mam zainstalowane wszystkie patche które wyszły.
Czy miał ktoś taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ostatnią misję zemsty w GTA 4 na Xbox 360 i gdy Niko trzyma się helikoptera ja mnóstwo razy naciskam przycisk ''''A'''' ale Niko nie może się podciągnąć i ja ciągle zlatuje z tego helikoptera! Co mam robić bo próbowałem już chyba wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 12:03, Lojdek napisał:

Ja gram ostatnią misję zemsty w GTA 4 na Xbox 360 i gdy Niko trzyma się helikoptera ja
mnóstwo razy naciskam przycisk ''''A'''' ale Niko nie może się podciągnąć i ja ciągle
zlatuje z tego helikoptera! Co mam robić bo próbowałem już chyba wszystkiego?



Właśnie ubolewam nad tym samym błędem. Przechodziłem tę misję 10 razy i dalej nie chce się podciągnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować