Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będzie demo Lost Planet 2

14 postów w tym temacie

"Lost Planet 2 stracił bowiem pierwotny status konsolowego exclusive''a." W sensie, że xboxowego? :)
Ja kcem to na pc, oho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:33, Bodziu95 napisał:

I tak nie zagram bo nie grałem w jedynke, a musze przechodzić gierki zawsze od poczatku
serii...

Ja tak samo, chociaż podobno sterowanie na PC było ohydne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:35, KaRkAsZo napisał:

> I tak nie zagram bo nie grałem w jedynke, a musze przechodzić gierki zawsze od poczatku

> serii...
Ja tak samo, chociaż podobno sterowanie na PC było ohydne.



Nie wiem nie miałem z tym nigdy do czynienia choć czasem bylo o tej grze głośno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ma nie być na PC. Z artykułu wynika jasno, że będzie. Tutaj głównie się spekuluje na temat konsolowych wersji demo. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że będzie na PC lecz i tak podchodzę do tego tytułu z dystansem. W pierwszej części sterowanie było tak umiejętnie ustawione że wolał bym tą sprawę przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2009 o 21:43, KaRkAsZo napisał:

Głównie chodziło o to, że ogólnie gra byla fajna - zimna planeta, ogromne stwory, grafika,
ale na PC skiepszczone sterowanie.


W jakim sensie skiepszczone? Możesz to rozwinąć? Ja grałem w demo Lost Planet na pc i wszystko było wporządku ze sterowaniem.

A co do wersji PC, to jest ona praktycznie pewna. Jedna z pierwszych prezentacji tej gry odbywała się na wersji pecetowej. Poza tym patrząc na politykę wydawniczą Capcom''u (Lost Planet i Devil May Cry 4 wyszły, a Resident Evil 5 i Street Fighter 4 wyjdą na pc), można tylko utwierdzić się w przekonaniu, że i Lost Planet 2 trafi na pecety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja gram w pierwszą część lost planet do tej pory (multi ) tylko tyle że na x360 grałem też na ps3 i szczerze odradzam wszystkim wersje ps3 głównie dlatego że jest gorsza graficznie wersji na pc nie widziałem na oczy więc się nie wypowiadam .PS w trybie team elimination Polacy zajmują wysokie miejsca na świecie 1 I 65 a co do demka LP2 zapewne każda z platform dostanie swoje demko w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować