Zaloguj się, aby obserwować  
Ice200

Gra Forumowa Nież inna

5 postów w tym temacie

Witam widziałem oglądałęm śledziłęm gry tzn forumowe chciałbym zrobic nowy wymiar tzn przełom xD zrobimy taka gre wiec wytlumacze oco w niej chodzi i jak zaczynamy reguły i wszytko po kolei
więc reguły idą na pierwszy ogień
eeee.. wybaczcie niemam teraz głowy do tego moeze lepiej opisze moj system na którym ma działac ta gra
więc mamy taki pożyteczny program Nowe Gadu-Gadu istneje tryb Konferęcji w którym moze brac udział kilku osób naraz i wszyscy mogą rozmawiac między sobą wiec kazdy wypełni swój profil tzn Karta Postaci wypisze rasy klasy i ich atrybuty oraz magie i takie inne będzie Mistrz Gry który poprowadzi sesje jezeli ktos skłoni się na taką gre niech wypełni taką oto kare gra będzie bazowac na kilku grach System:Dungeon & Dragon Klasy rasy dyscypliny:World of Warcaft Oblivion :>
więc tak będzie wyglądac karta postaci
Imię
Rasa
Klasa
Lat<tutaj w przypadku Nocnych Wysokich Leśnych I Mrocznych elfów podaje wiek 85 bardzo młody elf 100 młody elf 150 starszy elf i okołop 200-300 staruszek :>
Dyscyplina wsumie professia czyli takie jak w grże World of Warcarft skórowanie alchemia wszytko wypisze poniżej
Więc oto rasy:Mroczny Elf Leśny Elf Wysoki Elf Nocny Elf Krwawy Elf Gnom Krasnolud Człowiek Ork Troll Tauren Nieumarły Murlock Nerubian Khajit Argoninan Nord Dremora
Klasy:Paladyn Łucznik Łotrzyk Zabójca Mag Wojownik Rycerz Szaman Bard Demonolog
Żeby było łatwiej kazda z klas ras i innych ma na start 15 punktów wszystkiego będzie prosty system statystyk
Siła Zwinność Inteligencja Atrybuty do klas będą następujące Ostrza 1h Ostrza 2h Celnośc< łuki kusze i kazda bron miotana > Włucznie Blok<Tarcze są skuteczniejsze od parowania mieczem>Broń buchowa <obuchy czyli topory i bułay berłą różnej maści > dołoze cos na swój wymysł Broń dla zabójców tylko dla klas <Zabójca Łotrzyk Bard> czyli Katany Tanto Wakizashi i rózne sztylety
Profesje:Alchemia,Skórowanie,Zbieranie Ziól,Kowalsto ,Zbieranie Minerałów,Jubilerstwo,Nauczyciel Jezdectwa.
Kraina hmm nazwe ją Solethim stolicą Solethim będzie Jurhas wielkie miasto handlowe oraz zbrojne
pomniejsze wioski i miasta niemają nazwy są do zajęcia przez gracza główna fabułą i nasz wątek zaczyna się w więzieniu. Jezeli myslicie ze ten projekt :> upadnie conajmniej za tydzien to się myslicie mam duuuuzo czasu aby opracowac bestariusz oraz wszelkiej masci przedmioty epickie zbroje miecze i rózne takie :>


Za wszelkie błędy ortograficzne literówki i inne przepraszam pisałem na jakiejs dziwnej kalwiatórze wieżcie mi chcem zrobic ó a wychodzi mi F naprawde :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 13:49, Ice200 napisał:

Moja Postac jako Władcy Miasta Juhras Mistrz Gry
Imię:Król Sharmir I
Rasa:Człowiek
Klasa:Paladyn
Lat:25



25-letni król?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 13:45, Ice200 napisał:

ciach ciach ciach mrrrr ;*


Nie za bardzo rozumiem na czym miałoby to polegać. Nie napisałeś jak to ma wyglądać w praktyce podczas grania. Graliśmy już kiedyś w taką sesję przez gg, używając konferencji i niestety nie do końca wyszło to tak jak powinno - wszystko było chaotyczne, gra się nieco sypała, nie dało się zbudować klimatu. Bezsens, lepiej sobie pyknąc w jakąś grę z gotowym silnikiem w multiplayerze przy okazji trybu odgrywania ról [dostępne na pewno chociażby w neverwinterach ;-)].
Co do mieszania systemów - jeszcze większy bezsens, mechanika i używanie czegokolwiek jest dostosowane przy okazji każdego systemu pod dany system. W dużym skrócie napiszę to tak - klasy w D&D oraz w WoW się bardzo różnią. W Oblivionie również. Nie można tego złączyć. I pewnie nie wiesz o tym, że każdy z kolejnych odsłon systemu D&D się bardzo różni, więc Twoja wypowiedź jest absurdalnie nieprecyzyjna.
Co do Twojej karty postaci - zalatuje odwaleniem tego na sztukę. Szczerze mówiąc nie da się o tym inaczej napisać. Nie no prawdę mówiąc to napisałem się napisałem się a to wszystko jest kompletnie bez sensu.
Stworzyłbym podobną kartę postaci co Ostrowiak, ale on już dobitnie stwierdził co jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować