Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rusza konkurs "Call of Juarez - za garść nagród"!

28 postów w tym temacie

Dobry konkurs. Nie przepadam za konkursami dla "kreatywnych" bo zazwyczaj wygrywają ci którzy mają najwięcej wolnego czasu. Mi niestety go brakuje; a chciałbym od czasu do czasu coś wygrać (chociaż do tej pory jakoś mi nie wychodzi). Szczególnie podoba mi się ten drugi zestaw; koszulka + kubek. Na grze aż tak bardzo mi nie zależy, i tak niedługo kupuję kopię na xboxa 360. Mam nadzieję, że się nie zawiodę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 19:54, Laid_back napisał:

Tych narzekających chciałbym zapytać w ilu kreatywnych konkursach na gramie do tej pory
wzięli udział...? :>

W kilkunastu, z czego w kilku udało się wygrać i jak dla mnie to takie konkursy są najlepsze. Aby coś wygrać trza się napracować, a w losowaniu można jedynie liczyć na szczęście. Nie wspominając już o losowaniu na tak dużym portalu jak gram... Ale rozpisywać się nie ma sensu, więcej wymagających konkursów Panie i Panowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie panikujcie, że przegracie itd... Wygrać nie musicie. To czy tak będzie zadecyduje los. Pytania banalne, odpowiedziałem na każde z nich - ale pewnie tak samo jak wielu innych. Nie mówię, że wygrałem czy przegrałem - to po prostu zabawa. A jak coś się uda wygrać, to po prostu fajnie =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darujcie sobie ci wszyscy, którzy piszecie jakie te pytania banalne. Nie wiem czy chcecie się po prostu popisać, czy może zwyczajnie Wam się nudzi, ale zastanówcie się nad tym co piszecie. Jak ktoś zna odpowiedź na pytanie to jest banalne, a jak nie zna to jest trudne? To coś chyba nie tak działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować