Zaloguj się, aby obserwować  
zibiw

Trs2004

8 postów w tym temacie

Może to będzie dla was proste pytanie.. Ale i tak je zadam. Jak mam w tej grze (TRS2004) zorbić by zwrotnice sie przełączały automatycznie bo sja sie nie przełączają to pociągi mi sie wykolejają. Najlepiej prosze krok po kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2005 o 18:59, krzysio.wr napisał:

Czy nie wiecie, jak w Geodecie powiększyć obszar, na którym się robi świat? Mam fajny pomysł,
ale jest za mało miejsca.

Normalnie to w Topologia (górna zakładka), tam Więcej i Poszerz (lewy górny we Więcej), następnie kliknąć kursorem na krawędzi istniejącego pola, ale to jest w instrukcji. Jeżeli chodziło o coś innego, to opisz proszę szczegółowo bo zrobiłem kilka sporych mapek i nie spotkałem ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 20:01, marudaXL napisał:

> Czy nie wiecie, jak w Geodecie powiększyć obszar, na którym się robi świat? Mam fajny
pomysł,
> ale jest za mało miejsca.
Normalnie to w Topologia (górna zakładka), tam Więcej i Poszerz (lewy górny we Więcej), następnie
kliknąć kursorem na krawędzi istniejącego pola, ale to jest w instrukcji. Jeżeli chodziło o
coś innego, to opisz proszę szczegółowo bo zrobiłem kilka sporych mapek i nie spotkałem ograniczeń.

Dzięki, nie przeczytałem dokładnie instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2005 o 23:28, Konrad162 napisał:

a mam jeszcze jedno pytanko czy wersja 2.4 jest najnowsza?? bo ervice pack 4 nie chce mi sie
zainstalować... :/


jezeli masz gre z serii nowa extra klasyka to ta wersja jest najnowsza i zawiera juz service pack 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować