Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyniki sprzedaży gier w Wielkiej Brytanii

10 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2009 o 15:35, Pile napisał:

Ale taka jest mentalność wielu polaków. Piracenie to norma a kupowanie na legalu to debilizm...



Wg. mnie taka jest mentalność wielu ludzi, W TYM Polaków.

Bo przecież po co kupować i marnować pieniądze, jak można ściągnąć z neta za friko, nie? :D Ja wszystkie swoje gry kupuję legalnie. Jestem człowiekiem honoru ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 15:35, Pile napisał:

Ale taka jest mentalność wielu polaków. Piracenie to norma a kupowanie na legalu to debilizm...

Nie tylko polaków, po prostu u nas jest większa swoboda. Kiedy był u mnie znajomy z Francji zazdrościł nam tego splendoru piratków i legalnych sklepów przerabiają konsolę. Nawet sam w u mnie w mieście przerobił swojego Xboxa, a u niego w kraju tak mu zazdrościli, że uh! ;)

jednak co do legalnych, w moim otoczeniu ktoś kto ma oryginały jest kimś i tyle, kwestia odpowiedniej grupy społecznej, może pora zmienić :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci to pasożyty, nie ludzie... i żadna wymówka tutaj nie ma miejsca bo i tak i tak ktoś na tym traci.

Tekst z basha: "Co za p... kraj. Jak ściągnę grę to wyzywają od złodziei a kiedy kupię grę to od frajerów..."

Osobiście preferuję namacalne rzeczy a nie bezwartościowy plik na twardzielu. Do tego zamulanie neta, wirusów od pyty... Niee, to ja podziękuję.

Co do listy. Kumpel miał urodziny i myśleliśmy, czy by mu kupić Operation Flashpoint: Dragon Rising ale wybraliśmy Batman: Arkham Asylum i Orange Boxa... I myślę, że był to dobry wybór. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powyżej Drodzy Gramowicze napisali ... więc się nie będę powtarzał tylko dodam jedno : walenie takich piratów po mordzie nigdy by mi sie nie znudziło !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie można zapominać że legalni użytkownicy są gorzej traktowani niż Ci co ściągną. Jakieś chore zabezpieczenia typu DRM które pozostaje nawet po wykasowaniu gry i trzeba ręcznie się bawić. Często dystrybutorzy wydają łatki z opóźnieniem a taki pirat to niema z niczym problemów. Jeszcze dużo bym mógł wymieniać ale to nie od tego jest temat. Piratów trzeba tępić ale nie zapominajmy że jak kupujemy jakiś produkt to należy na się pełna satysfakcja z zakupu a nie że mamy tysiąc problemów bo czegoś niema. A powracając do tematu to FIFA 10 jeszcze przez bardzo długi okres zostanie na liście bo na pierwszym miejscu to niedługo Call of Duty Modern Warfare 2 obejmie pierwsze miejsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 15:35, Pile napisał:

Ale taka jest mentalność wielu polaków. Piracenie to norma a kupowanie na legalu to debilizm...


Wiesz, czego tu jeszcze brakuje? Tekstu "pecetowcy to sami piraci", "PC umiera" i "konsole rulez".

A uogólnienia schowaj do kiszenie, jeśli nie masz na pod orędziu żadnych danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować