• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Mohair

Livebox nie ładuje części stron...

Pytanie


[Na wstępie - ten sam post zamieściłem w temacie o Neostradzie, lecz chyba pomyliłem kategorie, dlatego piszę jeszcze raz...]


Witam. Otóż od pewnego czasu miałem problem z Liveboxem - nie działała mi część stron, takich jak nasza-klasa, demotywatory, część serwerów hostujących zdjęcia itp. Dzisiaj wreszcie, bawiąc się MTU, udało mi się rozwiązać ten problem, jednak... Cóż. Rozwiązałem problem tylko u siebie na komputerze. Przykładowo, do tego wifi podczepiany jest jeszcze jeden lapek z Windowsem, Macbook i jeszcze jeden komputer stacjonarny - na wszystkich jest ten sam problem. Zdaję sobie sprawę, że jakbym na każdym poustawiał dobre MTU, to by działało, jednak... Cóż, wtedy musiałbym to robić z każdym laptopem, który przewija się przez mój dom - czy to pożyczony, czy przyjeżdża rodzina, czy to ja korzystam z zastępczego jakiegoś... Jak widzicie - nie jest to zbyt przyjemne. A przecież problem (ze strony Liveboxa) skądś wziąć się musiał, prawda?... Wie ktoś może, dlaczego tak się dzieje i co może być tego przyczyną? :|
Z góry dziękuję za ewentualną pomoc... :)

Pozdrawiam,
M.

Ps. I przepraszam za zamieszanie w tematach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Jeszcze nie ma odpowiedzi na to pytanie

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować