Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja europejskiego PS Store

4 posty w tym temacie

Wie ktoś dlaczego w Polsce nie można kupić dlc do Rock Bandów i czy to się kiedykolwiek zmieni? :|
Czekałem na takie Abbey Road do The Beatles: Rock Band od dnia premiery, a tu taka niespodziewanka...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:21, FenVank napisał:

Wie ktoś dlaczego w Polsce nie można kupić dlc do Rock Bandów i czy to się kiedykolwiek
zmieni? :|
Czekałem na takie Abbey Road do The Beatles: Rock Band od dnia premiery, a tu taka niespodziewanka...
Pozdrawiam


Muzyka --> prawa autorskie?
Chore bo chore, ale tak to chyba wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:50, slawczak napisał:

> Wie ktoś dlaczego w Polsce nie można kupić dlc do Rock Bandów i czy to się kiedykolwiek

> zmieni? :|
> Czekałem na takie Abbey Road do The Beatles: Rock Band od dnia premiery, a tu taka
niespodziewanka...
> Pozdrawiam

Muzyka --> prawa autorskie?
Chore bo chore, ale tak to chyba wygląda...


"The DLC for Rock Band is released by the game developers and the people that control your console''s network, (in this case Sony and Harmonix). Typically the DLC is only available on networks where the game and it''s content have been officially released and since Rock Band has not had an official "Polish" release, the Sony network would not be set up with the extra content for the game. This is why you would need to access a different network where the content has been made available in order to use it."

Taką wiadomość dostałem z EA Customer Service. Wydaje mi się jednak, że The Beatles: Rock Band było wydane w Polsce właśnie przez EA Polska, więc coś jeszcze musi stanowić problem. Warto zaznaczyć, że w przypadku Guitar Hero wszystko w Polsce działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować