Zaloguj się, aby obserwować  
Ecko09

Transformers: War for Cybertron

75 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 19:49, Fitz napisał:

Czyli polska wersja nie przeszkadza za bardzo? Zaciekawiłem się tą grą i szkoda mi trochę
oryginalnych głosów, ale z drugiej strony to nie RPG...


Fitz - polska wersja nie przeszkadza, chociaż czuje się brak "oryginalnego Optimusa"...

Dnia 08.07.2010 o 19:49, Fitz napisał:

Szkoda, fajnie było by pogiercować własną kreacją w singlu.


Pietro87 - ale w każdym rozdziale singla masz 1go z 3ech robotów do wyboru ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2010 o 20:12, Teokrata napisał:

Fitz - polska wersja nie przeszkadza, chociaż czuje się brak "oryginalnego Optimusa"...


No cóż, dobrze przynajmniej że nie jest tragicznie jak to się wielokrotnie zdarzało z polskimi wersjami. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 19:49, Fitz napisał:

Czyli polska wersja nie przeszkadza za bardzo? Zaciekawiłem się tą grą i szkoda mi trochę
oryginalnych głosów, ale z drugiej strony to nie RPG...

To nie ma znaczenia, czy to RPG, czy nie. W roli Optimusa MUSI być Peter Cullen. A gra jest świetna, kampania Autobotów dużo ciekawsza i bardziej emocjonująca niż Deceptów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja fanem Transformerów nie jestem, zawsze uważałem je za plastikowe i dziecinne, jednak War for Cybertron urzekło mnie właśnie gameplay''em i multiplayer''em

MOJA OCENA (Teokrata) - 8.5/10

Plusy:

* Gra zrobiona przez fanów tematu
* Uzależniający multiplayer i tryb "eskalacji"
* Solidny singleplayer, zwłaszcza w trybie kooperacji
* Transformacje i skille pozwalają na stosowanie różnych taktyk


Minusy:

* Głupie SI kompanów
* Taki sobie polski dubbing
* Nie można edytować sterowania
* Brak komunikacji głosowej i/lub chata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam mały problem z tą właśnie grą. Zainstalowałem tą grę i próbowałem uruchomić no i wychodzi błąd, że brakuje PhysXLoader.dll.Odinstalowałem grę i ponownie zainstalowałem no i ten sam błąd. Potem pobrałem ten PhysXLoader.dll. i dałem go do folderu z grą. Po tym już nie wychodził ten błąd, ale teraz wychodzi SplashScreen na pulpicie i za chwile gaśnie no i już nie wiem co mam robić. Moglibyście troche mi pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 11:11, Szocha napisał:

Ej mam mały problem z tą właśnie grą. Zainstalowałem tą grę i próbowałem uruchomić no
i wychodzi błąd, że brakuje PhysXLoader.dll.Odinstalowałem grę i ponownie zainstalowałem
no i ten sam błąd. Potem pobrałem ten PhysXLoader.dll. i dałem go do folderu z grą. Po
tym już nie wychodził ten błąd, ale teraz wychodzi SplashScreen na pulpicie i za chwile
gaśnie no i już nie wiem co mam robić. Moglibyście troche mi pomóc?


heh może przeinstaluj stery od grafy, co? ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 16:34, Tazownik napisał:

Mam pytanie jest demo transformers na PC-ta a jeśli jest bardzo bym prosił o jakiś link?


demo jest tylko na Xboxa ale jest tyle trailerow i filmikow z gry w sieci, ze mozna sobie wyrobic zdanie

u mnie na sajcie znajdziesz conajmniej 6 filmikow z tej gry z singla i multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transformers: War for Cybertron - MULTIPLAYER


W Transformers: War for Cybertron najbardziej podoba mi się multiplayer, który łączy w sobie dynamikę i system "nagradzania" rodem z Quake''a III Areny czy Unreal''a, walki pomiędzy różnymi typami robotów podobne do tych w Tribes: Vengeance oraz multiplayerowy system "rozwoju postaci" w stylu modern warfare. 6 trybów multiplayer i 4 klasy robotów do wyboru. Każda z nich transformuje się w inny pojazd, używa innych granatów, innej broni do walki wręcz, 2 z 4 broni, 2 z 4 zdolności "aktywnych", 3 z 18 zdolności "pasywnych" oraz 3 "bonusów" odblokowywanych za "killstreaki". Gra posiada także rozbudowany "survival mod" - eskalacje oraz przyzwoity single z możliwościa grania w 3 osobowym co-opie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 02:08, wilczyn napisał:

Szkoda tylko że nie na PC, no ale po Acti to nawet patcha się nie można było spodziewać.


ja ciagle czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 07:51, Teokrata napisał:

> Szkoda tylko że nie na PC, no ale po Acti to nawet patcha się nie można było spodziewać.


ja ciagle czekam...



Ja też wciąż czekam, ale obawiam się że dopóki taki Kottick nie będzie widział zysku w PC (mimo że ostatnio mówił że 70% ich przychodów to PC, ale co tam) to się nie doczekamy poważnego traktowania, a z taką polityką jakoś nie widzę wzrostu graczy na Pc. A szkoda bo gra świetna, gdyby to nie był FPS to nawet bym kupił konsolę dla niej, a tak Jazz mi koło nosa przeleciał.. ech :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2010 o 11:02, wilczyn napisał:

Ja też wciąż czekam, ale obawiam się że dopóki taki Kottick nie będzie widział zysku
w PC (mimo że ostatnio mówił że 70% ich przychodów to PC, ale co tam) to się nie doczekamy
poważnego traktowania, a z taką polityką jakoś nie widzę wzrostu graczy na Pc. A szkoda
bo gra świetna, gdyby to nie był FPS to nawet bym kupił konsolę dla niej, a tak Jazz
mi koło nosa przeleciał.. ech :(.


no wlasnie... tez uwazam, ze gra jest swietna, ostatni raz sie tak dobrze bawilem w QIIIA :-PPP
chetnie wydam swoje pieniadze na te DLC w pudelku czy w innej formie... a tutaj taka olewka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sumie to nie za bardzo widzę w czym tkwi trudność w przeniesieniu kilku map i modeli postaci na PC. Jakos do MW2 mogli wydac map packi. Ehh mam nadzieję że do War for Cybertron 2 zmieni się zarząd Acti, ale innej gry od nich nie kupię i o :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować