• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
homo_habilis

podkrecanie...Intel Caleron 2,0

Pytanie

otóz mój sprzet to
Intel Caleron 2,0 GHz
256 ddr
radeon 9550 128
plyta intel 845e max
dysk seagate 60gb
I.... chciałbym podkręcic mój procesor(niestety w tym temacie jestem zupelnie zielony :( )Nie wiem do ilu mógłbym bezpiecznie go podkreci a co najwazniejsze JAK GO PODKRECIĆ??
Dodam jescze ze mam wersje biosu Amibios 3,31a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Dnia 11.03.2006 o 11:22, homo habilis napisał:

I.... chciałbym podkręcic mój procesor(niestety w tym temacie jestem zupelnie zielony :( )Nie
wiem do ilu mógłbym bezpiecznie go podkreci a co najwazniejsze JAK GO PODKRECIĆ??


Ja swojego 2,66 podkręciłem do 2,8 przez BIOS... Ale w nie każdej wersji BIOS''u jest taka możliwość np. u mojego kolegi, który ma Celerona 2,0 patrzyłem i nie ma takiej opcji... Może poszukaj jakiegoś innego BIOS''u czy jak... Ale poczekaj lepiej aż ktoś jeszcze się wypowie zanim mnie posłuchasz, wtedy będziesz miał pewność...;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A jak już byś kupił Pentiuma, to polecał bym Ci od razu go sprzedać (razem z płytą) i kupić jakiegoś Athlona(razem z plytą). Wydajnościowo wyjdziesz na pewno lepiej. A podkręcanie w Intelach (przynajmniej w p4. Jak to jest z celami to nie jestem pewien) mimo że można podnieść taktowanie o impunująca ilość mhz, to wzrost wydajności będzie na prawde niewielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować