Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock 2 - premiera

28 postów w tym temacie

pytanko: jest coś wiadome na temat polonizacji (napisów) tego tytułu?

pierwsza część przeszedłem 2x. raz właśnie na ps3 po ang a drugi raz na pc z pl napisami. i co jak co dzięki polonizacji poznałem dodatkowe smaczki tej gry. mam nadzieje że cenega stworzy jakiś patch. kupiłbym tę grę na ps3 ze względu na wygode gry ale pewne jest to że pl wersja na konsole nie będzie i jest dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 18:45, xippon napisał:

A ja dostałem właśnie maila od Cenegi, że sorry, mogę pocałować się w d*pę ale na magazynie
się towar skończy, zamówienie moje preordera anulowane i swojego egzemparza nie dostanę.
Nie ma jak to dobre wieści po cieżkim dniu w robocie..

Budyn: jest to rozwiązanie, zwłaszcza jak czloeik czeka na przesyłkę przed premierą.
Jednak jak się wykorzystuje np. kody zniżkowe, a te przepadają to szlak bierze.


mówisz serio? na EK czy EZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem przed chwilą oryginał i w instrukcji na samym końcu Cenega pisze:

"Aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie części graczy, przygotowywana jest aktualizacja, dająca możliwość zabawy w języku polskim (napisy). "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja już mam,trzy godziny pograłem i czekam na wersje polską-bo przyda się,a tak poza tym gra się świetnie:)


Super że jednak Cenega pracuje nad tym spolszczeniem,mam nadzieje że jeszcze w lutym się pojawi i naprawde podobają mi się słowa od cenegi z ost.strony instrukcji +:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też miałem przygodę z Cenegą. 3 tyg. temu zamówiłem i zero informacji, na maile nikt nie odpisuje... Po godzinie dodzwoniłem się na infolinie i pan powiedział, że jutro będę miał grę w domu... się okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że komentarz pod komentarzem, ale tak mi przyszło na myśl, że w sieci gra do ściągnięcia od paru dni, a ja mam czekać, bo chce być uczciwy. Po co te pre-ordery są w ogóle. W przypadku Mass Effecta 2, jeszcze lepsze jaja. Premiera 29 stycznia, pre-order zamówiony za 129 zł (niby promocja za 149zł), a tu w sieci sklepów "nie dla idiotów" gra stoi na półce 2 dni przed oficjalną premierą za 109zł (w innym sklepie znalazłem na drugi dzień za 99zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż zrobić. Pre-Ordery to w ogole smieszna sprawa. Kiedyś zamowiłem gta 4 na ps3 w świecie gier. przyszedlem w dniu premiery i co? transport został na granicy zatrzymany. tak ich opieprzylem że dostałem wersje z polskiej edycji ;D

jedyne wporządku sklepy pod tym względem to tylko ultima i empik. nie wiem jak jest z gram ale chyba też można do takiego go zaliczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2010 o 21:41, jar3k2 napisał:

Przepraszam, że komentarz pod komentarzem, ale tak mi przyszło na myśl, że w sieci gra
do ściągnięcia od paru dni, a ja mam czekać, bo chce być uczciwy. Po co te pre-ordery
są w ogóle. W przypadku Mass Effecta 2, jeszcze lepsze jaja. Premiera 29 stycznia, pre-order
zamówiony za 129 zł (niby promocja za 149zł), a tu w sieci sklepów "nie dla idiotów"
gra stoi na półce 2 dni przed oficjalną premierą za 109zł (w innym sklepie znalazłem
na drugi dzień za 99zł).


tak jest z kazda glosna premiera :) ja juz sie nauczylem, ze kupowanie preorderow przez internet to tylko wyzsze ceny i problemy z wysylka czy dostawa (kurierzy, tfu!). A tak to dzwonimy do sklepu "nie dla idiotow" pytamy kiedy bedzie i idziemy w ten dzien do sklepu - jest gra przed premiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować