Zaloguj się, aby obserwować  
xywka_1

Stronghold Crusader - Temat Ogólny

15 postów w tym temacie

czy podoba wam sie ta gra?mnie urzekla!jest fantastyczna!a co wy na to?


P.S.Jeśli jest już temat o tej grze to prosze o wybaczenie u moderatorów-nie wiem o tym.a jesli jest to prosze mi podac ten temat.please:)

P.P.S.jesli jest tu cos nie tak (nie wypowiedzialem sie poprawnie czy cos w tym stylu) to tez prosze o wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:48, xywka 1 napisał:

czy podoba wam sie ta gra?mnie urzekla!jest fantastyczna!a co wy na to?



Mi sięta gra bardzo podoba. Grałem w nią już dawno i z tego co pamiętam zaszedłem chyba do połowy krucjaty! puźniej zaczynało się robić cięzko i zrezygnowałem bo zadurzo czasu na to musiałem poświęcać! Ale gra naprawde dobra jest!Chociaz Stronghold 2 jednak duzo lepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 22:59, Daro152 napisał:

> czy podoba wam sie ta gra?mnie urzekla!jest fantastyczna!a co wy na to?


Mi sięta gra bardzo podoba. Grałem w nią już dawno i z tego co pamiętam zaszedłem chyba do
połowy krucjaty! puźniej zaczynało się robić cięzko i zrezygnowałem bo zadurzo czasu na to
musiałem poświęcać! Ale gra naprawde dobra jest!Chociaz Stronghold 2 jednak duzo lepszy!


a miales demówke czy pelnó wersje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:05, Daro152 napisał:


> a miales demówke czy pelnó wersje?


Pełną wersję!! A co?


nie nic tylko sie tak zastanawialem..ale to przeszlosc:)
to znaczy ze byles z kim przeciw konu?bo ja jeszcze daleko nie doszedlem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2006 o 23:09, xywka 1 napisał:

nie nic tylko sie tak zastanawialem..ale to przeszlosc:)
to znaczy ze byles z kim przeciw konu?bo ja jeszcze daleko nie doszedlem...


To jest ciężkie pytanie!! Znaczy się chyba byłem po tej dobrej stronie, czy coś takiego, poprostu już mi z pamięci wypadło w sumie 3 lata to niemało!! a ty w to teraz grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:17, xywka 1 napisał:

no...i na razie zabawiam sie tym ze robie sobie mapki...to znaczy ze lwów sobie buduje a potem
z nimi robie rzez...totalną!



Hehe ja też tak robiłem, niezła zabawa. A grafika już na te czasy to pewnie słabiuśka, chociaż dawno niewidziałem. Ale klimat w tej grze jest niepowtażalny. Najbardziej w tej grze podobają mi się linie produkcyjne czyli cała ekonomia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2006 o 23:21, Daro152 napisał:

> no...i na razie zabawiam sie tym ze robie sobie mapki...to znaczy ze lwów sobie buduje
a potem
> z nimi robie rzez...totalną!


Hehe ja też tak robiłem, niezła zabawa. A grafika już na te czasy to pewnie słabiuśka, chociaż
dawno niewidziałem. Ale klimat w tej grze jest niepowtażalny. Najbardziej w tej grze podobają
mi się linie produkcyjne czyli cała ekonomia.

no fakt! a grafika jak sie patrzy to nawet niezla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam ten temat, bo nabyłem ostatnio tą grę. Mam pytanie dotyczące "kurczaków" w głównej kampanii. Jestem w 15 misji, jak dotąd nie użyłem żadnego (wiem, że służą do omijania misji) i chomikuje je na później. Za co dostaje się następne kurczaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 20:53, Uspatente napisał:

Odświeżam ten temat, bo nabyłem ostatnio tą grę. Mam pytanie dotyczące "kurczaków" w
głównej kampanii. Jestem w 15 misji, jak dotąd nie użyłem żadnego (wiem, że służą do
omijania misji) i chomikuje je na później. Za co dostaje się następne kurczaki?


nie dostaje sie kurczakow za nic. masz po prostu 3 szanse na użycie a jak po kilku dniach/tygodniach powiesz sobie: dobra, rozjade ta misje i wygrasz, to kurczak wraca ;)

iinnymi słowy pula kurczaków to 3 i nigdy wiecej, mozna je po prostu odzyskać :P

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować