• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kasken

Wiedźmin - Pytanie o instalację

Pytanie

Witam mam do was takie pytanko...

Pożyczyłem jakiś czas temu od kumpla Wiedźmina, sobie troche pograłem, lecz też chciał pograć i wziął odemnie płytę T_T. A że ja się wciągnęłem w tą gierke to postanowiłem już jutro pojechać do sklepu i ją zakupić (dziś już mi sie nie chce :P). I teraz mam do was to pytanie, ponieważ on ma zwykłe wydanie bez "Edycja Rozszerzona", więc gdy włożę płyte z edycji rozszerzonej to wiedźmin''ek mi pójdzie ?? Bo nie chciałbym odinstalować z następującego powodu, bo raz odinstalowywalem juz wiedzmina i później też chciałem go zainstalować to sie wiecznie mnie pytalo czy chce odinstalować i mi nic nie pomagało to zrobiłem format dysku i pomogło :p. Wiec gdyby działało na tej płytce z rozszerzonej i chciałbym nad instalować wersje po to aby uzyskać rozszerzoną to bym musiał odinstalować (obawiam sie tego najgorszego t.t) czy poprostu wlozyc plyte i jest tam jakaś opcja typu "Aktualizuj" ?

Proszę o odpowiedź i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Prawdopodobnie może wystąpić błąd zgodności. Pamiętaj, że po aktualizacji save''y nie będą ci działać.
Moim zdaniem najlepiej by było odinstalować, a potem drugi raz zainstalować ze wszystkimi aktualizacjami i zacząć grę od nowa. Nie powinien być to problem bo ja już kilka razy przechodziłem Wiedźmaka i za każdym razem było fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2010 o 17:54, Sigu napisał:

Prawdopodobnie może wystąpić błąd zgodności. Pamiętaj, że po aktualizacji save''y nie
będą ci działać.
Moim zdaniem najlepiej by było odinstalować, a potem drugi raz zainstalować ze wszystkimi
aktualizacjami i zacząć grę od nowa. Nie powinien być to problem bo ja już kilka razy
przechodziłem Wiedźmaka i za każdym razem było fajnie.


Ale nie będą mi przy instalacji edycji rozszerzonej błędy wyskakiwać ? Tak jak przy ponownej instalacji zwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.02.2010 o 18:11, Sigu napisał:

Nie powinny, aczkolwiek nie jestem pewien.


ok, dzieki na razie, jak będą problemy to dam cynk jutro ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam edytor do gry Wiedźmin
jest zainstalowany razem z edycją rozszerzoną ale jak uruchamiam edytor pojawia sie okno meni ale nie mogę nic zrobic otworzyc pliku ani zamknąc okna musze wcisnąc alt-ctrl-del w czym leży przyczyna...?
pomużcie ktoś prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.02.2010 o 01:20, Super8000 napisał:

Mam edytor do gry Wiedźmin
jest zainstalowany razem z edycją rozszerzoną ale jak uruchamiam edytor pojawia sie okno
meni ale nie mogę nic zrobic otworzyc pliku ani zamknąc okna musze wcisnąc alt-ctrl-del
w czym leży przyczyna...?
pomużcie ktoś prosze


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=41357&u=235

w tym temacie na pewno szybciej Ci ktoś pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować