Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

9 milionów grających w Free Realms

10 postów w tym temacie

Fajne, ale skończyłem po godzinie. Czemu? Bo Free kończy sie na 4 lvl-u każdej umiejętności. Czyli możesz podbić wszystko, ale tylko do 4 poziomu. Potem trzeba płacić. To se ne da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile procent z nich gra? Ja grę skończyłem po paru dniach (Ha! Jestem od was lepszy), tak jak każde inne MMO, ale przyznam, ze grało się bardzo przyjemnie, na pewno lepiej niż w WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko cyniczne zauważę, że pewnie te 9 milionów to na prawdę milion ludzi (idiotów), którzy zakładają już swoje ente konto. Ten ostatni milion, z ostatniego miesiąca, to również ci sami ludzi idioci, którzy zapomnieli hasła do swoich poprzednich kont.

Nawet, jeśli każda z osób ma po trzy konta, to jest ich 3 miliony ale szczerze mówiąc wątpię, żeby każdy zakładał za każdym razem nowe konto do gry, jeśli może po prostu grać na dotychczasowym ? Darmowe MMO cieszą się zawsze dużą popularnością, więc nie rozumiem dlaczego tak trudno uwierzyć, że tych ludzi może być już parę milionów. Nawet, jeśli założyli konto z ciekawości i nie grają, to liczba jest liczbą ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt z was nie grał dłużej w tą grę to po co się wogóle wypowiadać, sami robicie z siebie idiotów.
Ja gram w wiele tytułów MMO, w niektóre kilka lat. Freerealms jest grą społecznościową, zawiera bardzo grywalne mini gry, jest ciekawa i rozbudowana, kolorowa ale ma swój specyficzny klimat. Dużo osób się zarejestrowało bo to gra dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować