Zaloguj się, aby obserwować  
Xery69

World Of Warcraft - problem z polaczeniem DUZE latency

11 postów w tym temacie

Witam.

mam problemy z wysokim Latency w grze. Internet mi smiga jak oszalaly.. stronki sie otwieraja szybciutko jak by to byl pokaz slajdow :p jak cos sciagam z netu tez ladnie nawet leci (od20-50kb) wszystko sie wydaje ladnie pieknie ale gdy wchodze do gry na poczatku jest nawet spoko latency kolo 100-200 a po chwili skacze nawet do 25 000 !!! nie wiem co jest. nie da sie pograc normalnie w wowa teraz mimo ze gram od lutego i nie mialem tego prblemu wczesniej a mam go od kolo 2miesiecy. co moge zrobic ? admionistratorem sieci jest moj kumpel i mowi ze nic nie ma zadnych blokad robi co moze chlopak a i tak gra zamula.... macie jakies pomysly ? (ktore lepsze Ip zewnetrzne czy wew ?) jesli spotkalisie sie z takim problemem badz wiecie jak to "naprawic" prosze o POMOC! :(

ps. zauwazylem tez ze latency bardzo skacze gdy dookola mnie pojawiaja sie inni gracze czyli ja nawiazuje polaczenie z innymi. nie wime czy to cos znaczy ale tak na marginesie... :p

z gory dzieki za szybka odpowiedz. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety bliz w europie ma problemy siakies z dostawca internetu cos na forach o tym bylo :( tez tak mam niestety eh... Nie da sie pograc bo po chwili mega lag :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli co? pozostaje nam czekac? nie wszyscy maja przeciez takiego laga..://... :( akurat musialo pasc na mnie..:( wiadomo moze czy to sie ma zmienic czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam to samo od poniedzialku, jakos tak z rana mnie ten lag zlapal, juz admina w bloku opierniczylem, ale powiedzial ze nic nie ruszyal i rzeczywiscie wszelkie wykresy pokazuja ze na mojej sieci panuje spokoj, potem przeinstalowalem WoWa, ale tez nie pomoglo, wiec nawet XP posadzilem od nowa i juz mnie k@#$ wziela :) wszystko laduje sie szybko, nawet samo logowanie do gry jest blyskawiczne, ale po zalogowaniu po jakis 5-10 sek latecy skacze nagle na kilka tysiecy i to juz jest koniec. nie da sie nic zrobic. tragedia. pierwszy raz cos takiego mam, zawsze mialem od 100-150ms... grrrrrrrrrrrrrrrrrr. dobrze ze ktos zapodal ten temat, bo bym chyba wyszedl z siebie, szczegolnie ze abonament oplacilem kilka dni temu, grrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 18:54, dyeka napisał:

nie da sie nic zrobic. tragedia. pierwszy raz cos takiego mam, zawsze mialem od 100-150ms... grrrrrrrrrrrrrrrrrr. dobrze ze ktos zapodal ten temat, bo bym chyba wyszedl z siebie, szczegolnie ze abonament oplacilem kilka dni temu, grrrrr.


Na osłodę dodam ci jeszcze ten link: http://forums-en.wow-europe.com/thread.aspx?fn=wow-server-status-en&t=484&p=1&tmp=1#post484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem z latency...ale obawiam sie dodatkowego powodu, mianowicie zapełnienia sieci lokalnej, już uzyskałem obietnice admina, teraz tylko potrzebuję numery portów z których WoW korzysta, i otrzymam na serwerze głównym priorytet do korzystania z nich. jestem pewien że widziałem kiedyś te numery na starym forum, teraz mam problemy z odnalezieniem ich. jeśli ktoś mógłby mi je podać lub zamieścić link do właściwego adresu to będe bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2005 o 20:09, Samael311 napisał:

jeśli ktoś mógłby mi je podać lub zamieścić link do właściwego adresu to będe bardzo wdzięczny

yyy... nie znam sie za bardzo ale takie cos znalazlem mam nadzieje ze pomoze..


Gra World of Warcraft korzysta z protokołu TCP i portu 3724. W przypadku gdy korzystają państwo z firewalli, routerów i serwerów proxy, należy umożliwić grze korzystanie w obu kierunkach na tym porcie. Dodatkowo program Blizzard Downloader (program do pobieranie uaktualnień) korzysta z portów 8086, 8087, 9081, 9090, 9091, 9100. Proszę również odblokować te porty.

ps.dzieki wszytskim za posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować