Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dirt 3 w produkcji!

33 postów w tym temacie

No i git. Tak ma być. Mam tylko nadzieję że chociaż będzie trochę więcej rajdów typu WRC bo w 2 było ich trochę mało. I jeszcze trasy w śniegu to już całkiem wypas. :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał przeczytać o tym, że tworzą nowego Colin McRae Rally, a nie DiRT :) Nowa seria jakoś nie przypadła mi do gustu, mimo że to bardzo dobra ścigałka i mimo, że można w niej znaleźć klasyczne rajdy (ale to i tak nie to samo co kiedyś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 21:13, Longer napisał:


> Grałem w Forzę, PGR, Burnouta, NFSa, DiRTa. Nie widzę żadnej różnicy w płynności
animacji.
> Jeżeli dla ciebie 40 fpsów to mało to Twój problem. A do okulisty chodzę ;)

Chodzi mi o animację. Gdzie ty masz 40fps w Dirt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcecie oficjalnego PORZADNEGO WRC takiego jakim byc powinien?? Czekajcie razem zemna na WRC 2010, wychodzi na pc,x360,ps3 wiec kazdy pogra! Zywie nadzieja ze bedzie rownie dobra co wczesniejsze czesci i coliny ;) A Dirt2 to chlam i wrc tam to zart ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 21:32, Longer napisał:


Jeśli coś cytujesz to zobacz kto to napisał co? Widać Tobie okulista też by się przydał...

Napisałem do Ciebie, że chodzi mi o mało fpsów
("Jemu nie chodzi o to, że gra ma mało fpsów tylko poziom rozgrywki") Jak i do tego drugiego co napisał o 40 fpsach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wiem co napisałem ale cytujesz coś co nie należy do mnie! Zobacz I post który napisałeś do mnie, moja słowa tam cytujesz? Nie sądzę.j. I dalej nic nie pisałem o FPSach w tej grze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zapytał tych tępaków, czy DIRT 3 też nie będzie w Polsce działał. Chodzi oczywiście o Games for Windows Live... kiedy Gram.pl albo CD Action albo ktoś zacznie niszczyć ćwoków, którzy robią durne zabezpieczenia albo puszczają gry na usługach, które w Polsce nie działają? Do tego niech UOKiK dop.. la kary tym gnojom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 17:46, Sponsi napisał:

Ja bym zapytał tych tępaków, czy DIRT 3 też nie będzie w Polsce działał. Chodzi oczywiście
o Games for Windows Live... kiedy Gram.pl albo CD Action albo ktoś zacznie niszczyć ćwoków,
którzy robią durne zabezpieczenia albo puszczają gry na usługach, które w Polsce nie
działają? Do tego niech UOKiK dop.. la kary tym gnojom.

Co za problem poczytać trochę przed rejestracją i wrzucić np UK zamiast Polski w czasie rejestracji? Ja jakoś grałem na GfWLive i nikt nie robił problemów... i to nie zależy od Codies tylko od M$, a że im się nie chce popatrzeć na nasz kraj, no to... :F
Co do DiRT3... niech skończą z amerykanizacją tej gry... ;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj podchodziłbym z dalekim dystansem do tej gry. Dirt 1 mnie bardzo zawiódł - fatalne sterowanie, zupełnie inna fizyka niż w pięciu poprzednich częściach. Z dirtem 2 chyba będzie podobnie bo w tej kwestii dużo się nie zmieniło. Ponieważ grałem tylko w demo więc jeszcze oficjalnie tej gry nie oceniłem ale mam nadzieję, że w trzeciej części popracują również nad miłą fizyką jazdy ponieważ to jest bardzo ważne. To między nimi od tego zależy czy w daną grę będzie się grało komfortowo czy nie.

Gdyby w dircie była taka fizyka jak w poprzednich odsłonach to bym w nią grał na pewno nie jedną godzinę dziennie a tak stoi na biurku i tylko zbiera kurz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować