Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2006 o 11:48, CyberPanki napisał:

Nom zaliczylem Noc Kruka (i G2 jako najemnik). Dziekuje wam za rady i pomoc w pokonaniu niektorych
trudnosci. Teraz czas odinstalowac NK z kompa i skasowac save''y. Jeszcze raz dziekuje i narazie.

Po przejściu gry zwykle zaczyna sie grać jeszcze raz inna postacią, zwłaszcza że jest pare dodatkowych zadań które nie mają inne gildie. Nie widzę powodów by odinstalowywać grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:51, ciusiek i luka napisał:

Jestem nowym graczem Gothic II. Chciałbym się dowiedzieć do jakiej frakcji najlepiej dołączyć,
jeżeli chce się posługiwać kuszą i sztyletem.

Jeżeli chcesz walczyć kuszą i bronią biała, top najlepiej wstąp do Straży miejskiej. Gdyż najemnicy posługują się łukami. Z resztą przed wstąpieniem do którejkolwiek frakcji, rozejrzyj się trochę, zobacz "jak gdzie jest"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:51, ciusiek i luka napisał:

Jestem nowym graczem Gothic II. Chciałbym się dowiedzieć do jakiej frakcji najlepiej dołączyć,
jeżeli chce się posługiwać kuszą i sztyletem.


chbyba kuszą i mieczem:)

Dobrą klasą są najemnicy, którzy używaja mieczy oraz łuków bądź kuszy oraz Paladyn, którzy uzywaja również kuszy, mieczy, łuków oraz moga posługiwać się magia zarezerwowana tylko dla paladynów otrzymuja runy.i
do tych drugich łatwiej dołaczyć:)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 13:51, ciusiek i luka napisał:

Jestem nowym graczem Gothic II. Chciałbym się dowiedzieć do jakiej frakcji najlepiej dołączyć,
jeżeli chce się posługiwać kuszą i sztyletem.

Umiejętności nie zależą od frakcji. Wiadomo,jeżeli chcesz się posługiwać bronią białą, to nie wybieraj kalsztoru,lecz dołącz do najemników,lub paladynów. Wielkich różnic między tymi frakcjami nie ma. A tak w ogóle zapamiętaj jedną rzecz: Umiejętności wcale nie zależa od gildi. Posługiwaniem się kuszą może cię nauczyć zwykły myśliwy który wcale nie należy do gildii. Takich nauczycieli jest więcej.

Sztylet? Tutaj nie ma czegoś takiego jak bodział na konkretny rodzaj broni. Jest broń jednoręczna i dwuręczna. A sztyletem to możesz sobie zabijać szczury, a nie orki:) Daj spokój,każda broń jest lepsza od sztyletu:) Chyba za wiele nie grałeś, skoro masz dopiero sztylet. Pewnie jakąś godzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:59, Crazy frogus napisał:

Przecież sztylet znajduje się po ladze, które jest 2 razy lepsza:)


No właśnie :) Sztylet znajdujesz odrazu jak wyjdziesz z wieży Xardasa (tam gdzie gin) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 15:59, Crazy frogus napisał:

Przecież sztylet znajduje się po ladze, które jest 2 razy lepsza:)

Przecież napisałem że każda broń jest od niego gorsza, nie? Nie moja sprawa czy facet znalazł lagę,czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 16:11, Darkstar181 napisał:

> Przecież sztylet znajduje się po ladze, które jest 2 razy lepsza:)
>
Przecież napisałem że każda broń jest od niego gorsza, nie? Nie moja sprawa czy facet znalazł
lagę,czy nie :)

Lepsza miało być, sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się pokona Juan''a to on ma dwie paczki. Jedną ze stalą, drugą z wytrychami. Oddałem Hunowi stal, a paczkę z wytrychami komu mam oddać? Bo chyba ktoś coś mówił o takowej paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:36, Crazy frogus napisał:

Jak się pokona Juan''a to on ma dwie paczki. Jedną ze stalą, drugą z wytrychami. Oddałem Hunowi
stal, a paczkę z wytrychami komu mam oddać? Bo chyba ktoś coś mówił o takowej paczce.

Chyba fiskowi,jednemu z handlarzy w obozie bandytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:36, Crazy frogus napisał:

Jak się pokona Juan''a to on ma dwie paczki. Jedną ze stalą, drugą z wytrychami. Oddałem Hunowi
stal, a paczkę z wytrychami komu mam oddać? Bo chyba ktoś coś mówił o takowej paczce.

Tę z wytrychami masz oddać Fiskowi w obozie bandytów. nawet sam cię o to poprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:47, Crazy frogus napisał:

Tyle, że jak do niego podchodze to mogę tylko handlować. Trudno, najwyżej będzie kilka wytrychów
dla mnie:D

Widocznie wcześniej z nim nie rozmawiałeś. Powinieneś dostać od niego zadanie ich zdobycia. Ale cóż,jak to określiłeś,więcej wytrychów dla ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 17:47, Crazy frogus napisał:

Tyle, że jak do niego podchodze to mogę tylko handlować. Trudno, najwyżej będzie kilka wytrychów
dla mnie:D

Też tak miałem :D
To zadanie trzeba wziac jeszce chyba przed zdemaskowaniem Fiska jako zabójcy Estebana :D
Wytrychy wiec mozesz zatrzymac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2006 o 18:01, schodek29 napisał:

Głowy i perły możesz opchnąć ale wydaje mi się że perły były potrzebne do jakiegoś czaru albo
mikstury.


Perły, bynajmniej te zwykłe (co są w dodatku) to nie maja żadngo znaczenia. Można je opchnąć, bo nie przydają się do żadnej mikstury i do żadnej magicznej runy :) (Tak bynajmniej pamiętam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować