Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie


W nocy kruka bardzo łatwo jest zdobyc duzo doświadczenia tylko trzeba wykorzystać Diego, którego
znajdujemy gdy pszukujemy rudy w GD. Diego chce razem znami wrócić do przełęczy ale droga prowadzącą
inczej omijając zamek z daleka ja to wyklorzystałem razem z nim przebuszowałem tyle ile sie dało ;) :D w GD.
oraz wykonałem z nim kilka misji np wykopując zębaczy spod drugiej kopalni itd z pomocą Diego udało mi sie
zdobyc 2 poziomy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Druga ważna sprawa gdy pierwszy raz grałem w GII znalazłem jaskinie pilnowaną przez kościotrupy. Ta jaskinia
jest niedaleko koło czarnego trola i mysliwego, a raczej w drodze miedzy myśliwym a kręgiem w którym naprawia
sie oko innosa. W jakisni są 4 kosiotrupy w tym 2 przybyczone czyli w zrbroi pierwsze dwa poszło gladko
3 załatwilem z myśliwym niestety on poległ 4 wywlokłem aż do gospody pod harpiem i ten kościotrup wszytkich
tam załatwił zgina dopiero pod bramami Khorinis. Ale dzieki temu zdobyłem miecz " Smocza zguba"
Warto było ;)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tylko pisze wlaśnie przeszedłem gothicka i mi łzy staneły w oczach że to juz koniec ta gra naprawde może oderwać pozytywnie od rzeczywistości i może to wam się wydać bezsensowne co napisze ale po przejściu teg gry czułem się maxymalnie wypoczęty i odstresowany jak nigdy. Naprawde się oderwałem od problemów!!!
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2006 o 11:43, cybek21 napisał:

tak tylko pisze wlaśnie przeszedłem gothicka i mi łzy staneły w oczach że to juz koniec ta
gra naprawde może oderwać pozytywnie od rzeczywistości i może to wam się wydać bezsensowne
co napisze ale po przejściu teg gry czułem się maxymalnie wypoczęty i odstresowany jak nigdy.
Naprawde się oderwałem od problemów!!!
pozdro

Na mnie ta gra wten sam sposób działa, dlatego gram już n raz i mi się nie nudzi!
Pozdrówka dla wszystkich zwolenników Gothic''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie: Jestem w drugim rozdziale ale jeszcze nie byłem w górniczej dolinie i w Jarkendarze i nie wiem kto sprzedaje zwój przywołanie demona, może wie ktoś kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwoje sprzedaje Igraz, dwóch magów ognia z klasztoru, ten z placu targowego (zapomniałem jak sie nazywa) i mag wody Cronos, ale czy będą mieli ten zwój tego nie wiem. Możliwe,że pojawi się on dopiero w którymś z rozdziałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 10:13, wdowiakm napisał:

Mam małe pytanie: Jestem w drugim rozdziale ale jeszcze nie byłem w górniczej dolinie i w Jarkendarze
i nie wiem kto sprzedaje zwój przywołanie demona, może wie ktoś kto???

Obawiam się, że w II rozdziale może nie być jeszcze takiego czaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 11:27, paweusz napisał:

Obawiam się, że w II rozdziale może nie być jeszcze takiego czaru.


na pewno jest, bo sam miałem nawet chyba w pierwszym rozdziale, ale go nie kupiłem tylko gdzieś znalazłem, nie pamietam tylko gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2006 o 11:34, cinus` napisał:

na pewno jest, bo sam miałem nawet chyba w pierwszym rozdziale, ale go nie kupiłem tylko gdzieś
znalazłem, nie pamietam tylko gdzie...

Możliwe-ja nigdy nie korzystam z pomocy demonów, więc ich też nie poszukuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 11:34, cinus` napisał:

> Obawiam się, że w II rozdziale może nie być jeszcze takiego czaru.

na pewno jest, bo sam miałem nawet chyba w pierwszym rozdziale, ale go nie kupiłem tylko gdzieś
znalazłem, nie pamietam tylko gdzie...

W takim razie pozostaje mi poszukiwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 11:53, paweusz napisał:

Czemu ci tak zależy by mieć demona ?

Jestem słaby poziomem a chcem pokonać bandytów w latarni i ciągle mnie zabijaja więc próbowałem zabić ich za pomoca golema ale jest za słaby więc chcem spróbować demonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 12:42, paweusz napisał:

Zawsze możesz zabić ich później. Nabijesz poziomów i droga wolna...

Masz racje dam sobie narazie spokuj dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W samym mieście jest co najmniej dwóch ludzi co mają takie zwoje.Jest nim Zuris na targowisku i Ignaz w porcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:24, YahooPL napisał:

W samym mieście jest co najmniej dwóch ludzi co mają takie zwoje.Jest nim Zuris na targowisku
i Ignaz w porcie.

A ten ignaz w którym miejscu się znajduje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:29, wdowiakm napisał:

> W samym mieście jest co najmniej dwóch ludzi co mają takie zwoje.Jest nim Zuris na targowisku

> i Ignaz w porcie.
A ten ignaz w którym miejscu się znajduje??

Niedaleko kowala ktory może nauczyć ciebie siły(a więc nie ten ktory mogł cię przyjąć na czeladnika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:32, Darkstar181 napisał:

Niedaleko kowala ktory może nauczyć ciebie siły(a więc nie ten ktory mogł cię przyjąć na czeladnika)

A już wiem gdzie dzięki za podpowiedź
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować