Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

HELP. Jest taki problem: nie moge nigdzie znalezc ornamentu potzrebnego do otwarcia portalu do Jarkendaru. Wiem ze poczatkowo daje to Vatras i wysyla z nim do Laresa. Ale pewnego razu gdy chcialem zeby Lares zaprowadzil mnie do magow wody z tymze ornamwentem to po prostu nie bylo tej sciezki dialogowej!!! To bylo zaraz po tym jak poprosilem zeby zaprowadzil mnie do farmy Onara. Gdy doszlismy do polowy powiedzial ze musi isc do miasta zalatwic pare spraw, a gdy ja przyszedlem do niego drgi raz to jzu nie moglem wybrac opcji zeby mnei zaprowadzil wlasnie do magow!! Nie wiem czy to jakis bug, czy trzeba cos zrobic aby pojawila sie ta opcja dialogowa? a moze da sie ten ornament gdzies znalezc albo kupic?? Prosze o pomoc, bo inaczej moje 16h grania pojdzie sie... i bede musial zaczynac od nowa ehhhh.Juz sam nie wiem czy ja ten element gdzies przesialem, czy komus sprzedalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 23:52, Rider of Rohan napisał:

HELP. Jest taki problem /.../

Rzeczywiście masz problem. Trafiłeś na buga. Kazałeś się zaprowadzić na farmę i to był błąd.
Najprostszym rozwiązaniem jest wczytanie sejwa sprzed wycieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaaaaaa, tego sie obawialem :///// Save spred zaprowadzki na farme mam po okolo 4 h gry, a teraz juz mam 16 h... Jest jakis sposob na ominiecie tego buga? Patch, kod, kupno, znalezienie tego ornamentu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 00:15, Rider of Rohan napisał:

Jaaaaaaaa, tego sie obawialem :///// Save spred zaprowadzki na farme mam po okolo 4 h gry, a teraz juz mam 16 h... Jest jakis sposob na ominiecie tego buga? Patch, kod, kupno, znalezienie tego ornamentu?

Z tego co wiem, to nie ma żadnego pewnego sposobu :(
Wiem, że to rada po fakcie, ale sejwuj częściej i na różnych slotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, dzieki, ale stracilem ochote na granie w NK. Moze jeszcze kiedys wroce do niej i na pewno nie pojde na %$#%@^%spacerek na farme Onara....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejze, a nie mozesz po prostu udac sie do magow SAM, bez pomocy Laresa? Jasne, moze jest troche trudniej, moze nalezy najpierw isc gdzie indziej... ale moim zdaniem absolutnie jest to do zrobienia.
Zachecam, bo przedwczoraj skonczylem NK i bardzo mi sie podobala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 01:20, Elwro napisał:

Ejze, a nie mozesz po prostu udac sie do magow SAM, bez pomocy Laresa? Jasne, moze jest troche
trudniej, moze nalezy najpierw isc gdzie indziej... ale moim zdaniem absolutnie jest to do
zrobienia.
Zachecam, bo przedwczoraj skonczylem NK i bardzo mi sie podobala :-)



Jeżeli idzie się smsemu do Magów Wody to przy rozmowie z Saturasem nie ma opcji djalogowej oddania ornamętu
bo ornamęt daje Lares jak przyprowadzi cię do wykopalisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2006 o 11:58, walgierz napisał:

> Czy ktoś wie jak go zdobyć by dostać się do lochów ??
Przez niejakiego Halvora.
Musisz znaleźć kupca który dostarcza bandytom zaopatrzenie. Bandyci ci ukrywają się w pobliżu
farmy Akila. Znajdziesz u nich dowody obciążające Halvora.



I tu jest "pies pogrzebany" bo Ci bandyci w Noc Kruka nie maja żadnego listu obciażajacego tylko
list Sary do Elvriha.
Ukradłem ksiażke długów w której była hanna i tą książkę jej oddałem a ona dała mi skurzany mieszek w którym
był mały klucz juz sie ucieszyłem że to ten klucz no ale okazało się że ten klucz pasuje do skrzyni która jest
ukryta w jaskini znajdujacej sie na wyspie warto było poraz N-ty popłynać tam i zgarnac łupy :)

nadal nie wiem jak sie dostac do lochów :(

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 09:32, cybek21 napisał:

I tu jest "pies pogrzebany" bo Ci bandyci w Noc Kruka nie maja żadnego listu obciażajacego

Ale mają rybę.
Przyjrzyj się jej dokładniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 00:42, Rider of Rohan napisał:

heh, dzieki, ale stracilem ochote na granie w NK. Moze jeszcze kiedys wroce do niej i na pewno
nie pojde na %$#%@^%spacerek na farme Onara....

Ej spokojnie czlowieku na to jest sposob.Musisz iść do gorniczej doliny na zwiady,po powrocie(kiedy dostaniesz list od Garonda dla Lorda Hagena) bedzie można spokojnie pojść z Laresem do Magow a wtedy da ci ten Ornament.

Albo uzyj kodow aby przejać kontrolę na laresem i wyrzuć wtedy ornament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


pokazałem ją wszytkim dłużnikom a na koncu jej i nic :( potem zabiłem Regenaru za miastem z myślą
że będą się chcieli zemścić. Dodadkowo pobiłem Hanne z myslę że może teraz ma ten klucz ale go nie ma
Musze sie tam dostać i nakopać tej szefofej gildii złodziej pomóżcie.

a w rybie jest bodajże czarna perła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:37, cybek21 napisał:

a w rybie jest bodajże czarna perła :)


ine, w rybie jest "śmierdząca notatka" którą musisz przeczytać, tą rybę można znaleźć u bandytów w jaskini w lesie nieopodal farmy akila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 11:39, cinus` napisał:

> a w rybie jest bodajże czarna perła :)

ine, w rybie jest "śmierdząca notatka" którą musisz przeczytać, tą rybę można znaleźć u bandytów
w jaskini w lesie nieopodal farmy akila.

cos jest nie tak ja mialem w rybie czarną perłę a tych bandytów to dawno załatwiłem i wszytko im zabrałem
no ale przejde sie jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po pokonaniu smoków jaskinia zostanie zasiedlona przez nowych bandytów.Wtedy Akill ci zleci żebyś odebrał im owce, która należy do niego.Więc się lepiej pośpiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 08:02, master111 napisał:

Jeżeli idzie się samemu do Magów Wody to przy rozmowie z Saturasem nie ma opcji dialogowej
oddania ornamentu
bo ornament daje Lares jak przyprowadzi Cię do wykopalisk.

A, no to rzeczywiscie wpadka. Wstyd, powinno to zostac spatchowane, bo od premiery minelo przeciez sporo czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2006 o 14:34, YahooPL napisał:

Chyba po pokonaniu smoków jaskinia zostanie zasiedlona przez nowych bandytów.Wtedy Akill ci
zleci żebyś odebrał im owce, która należy do niego.Więc się lepiej pośpiesz ...

To sie dzieje jeszcze przed pokonaniem smokow, a u mnie mialo miejsce po zepsuciu Oka Innosa. Byc moze zreszta stalo sie to jeszcze wczesniej (np. na poczatku 3go rozdzialu), tylko nie zauwazylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2006 o 13:32, Darkstar181 napisał:

> > W samym mieście jest co najmniej dwóch ludzi co mają takie zwoje.Jest nim Zuris na
targowisku
>
> > i Ignaz w porcie.
> A ten ignaz w którym miejscu się znajduje??
Niedaleko kowala ktory może nauczyć ciebie siły(a więc nie ten ktory mogł cię przyjąć na czeladnika)

Ignaz tego zwoju nie miał zale zuris go miał dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:23, KrzychW napisał:

> Co wam w Gothicu II: NK sprawiło największą trudność. Wypowiadajcie się.
Najtrudniejsze było wybranie drogi rozwoju postaci, ale tylko za pierwszym razem.Na koniec
gry okazało się że mam 183 zręczności i 225 siły, czyli postać wypasiona wszechstronnie i całe
początkowe zamieszanie w co pakować pkt. i czy wystarczy tabliczek było niepotrzebne.A tak
w ogóle to grało się dosyć łatwo, tylko na początku trzeba trochę cierpliwości i kombinowania.




Mósiałeś na kodach grać,ja miałem zaledwie 130 siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować