Zaloguj się, aby obserwować  
Priam

Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

21200 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2006 o 15:17, Abi Dalzim napisał:

Zniszczenie Ożywieńca chyba nie działa na Smoka...


na ostatniego smoka powinno działać, przynajmniej w podstawce działało, nie wiem jak w dodatku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 15:54, mikim napisał:

Sam próbowałem. To stanowczo nie działa. W ogóle mu nie zadaje obrażeń :P.


chwila, próbowałeś w podstawce czy w dodatku? bo mi się wydaje, że w podstawce to na niego działało chyba, że użyłem jakiegoś innego czaru który podobnie się nazywał, już sam nie wiem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:55, Bajuj napisał:

DEViANCE - mnie sie zdaje ze deszcz ognia czy jak tam wolicie meteorytów to był na 6 poziomie
dopiero
W 5 kregu była duza burza ognista ;D


Możliwe, że jest to prawda. Przecież powiedziałem "chyba", dlatego mogłem się pomylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 15:53, cinus` napisał:

na ostatniego smoka powinno działać, przynajmniej w podstawce działało, nie wiem jak w dodatku...


Gdyby czar działał tak jak się nazywa, to powiniem powalać smoka po jednym uzyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 16:44, danzelmario napisał:

witam!mam pytanie ,którzy z nauczycieli potrafią mnie nauczyc siły gdy mam juz 100 pkt?sa tacy
co ucza ponad 100?

Niestety,chyba już nie. Ja korzystałem z tabliczek,oraz z mikstur siły które sam przygotowywałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 16:44, danzelmario napisał:

witam!mam pytanie ,którzy z nauczycieli potrafią mnie nauczyc siły gdy mam juz 100 pkt?sa tacy co ucza ponad 100?


jest tylko jeden taki nauczyciel, który siły nauczy Cię chyba do 200, (Erol się chyba nazywa ale, ale nie jestem pewien) siedzi on w chatce znajdującej się przy drodze między farmą Onara a gospodą, przy tej chacie powinno też stać dwóch najemników, jeden z nich to Buster.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 16:46, Darkstar181 napisał:

> witam!mam pytanie ,którzy z nauczycieli potrafią mnie nauczyc siły gdy mam juz 100 pkt?sa
tacy
> co ucza ponad 100?
Niestety,chyba już nie. Ja korzystałem z tabliczek,oraz z mikstur siły które sam przygotowywałem.


a gdzie się można nauczyć warzenia eliksiru siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:18, Priam napisał:

a gdzie się można nauczyć warzenia eliksiru siły?


u Constantino w Korinis można się tego nauczyć, aby cię tego nauczył to musisz wcześniej umieć warzyć mikstury lecznicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:21, Vormulac napisał:

Constantino, Sagitta, Ignaz.


A co trzeba umieć wcześniej? Co jest potrzebne do przyżądzenia tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:22, Priam napisał:

> Constantino, Sagitta, Ignaz.

A co trzeba umieć wcześniej? Co jest potrzebne do przyżądzenia tego?

No, musisz mieć punkty nauki do wydania. Mikstury najsłabsze 1 pkt a zmieniające na stałe współczynniki 20 pkt.
Idź do Ignaza, wykonaj dla niego zadanie a potem nauczy cię kilku przepisów, Constantino może cię nauczyć eliksiru siły a Sagitta eliksiru zręczności.
Mikture zrobisz mając odpowiednie składniki i menzurke. Następnie przy stole alchemicznym możesz zrobić miksture.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:26, Vormulac napisał:

> > Constantino, Sagitta, Ignaz.
>
> A co trzeba umieć wcześniej? Co jest potrzebne do przyżądzenia tego?
No, musisz mieć punkty nauki do wydania. Mikstury najsłabsze 1 pkt a zmieniające na stałe współczynniki
20 pkt.
Idź do Ignaza, wykonaj dla niego zadanie a potem nauczy cię kilku przepisów, Constantino może
cię nauczyć eliksiru siły a Sagitta eliksiru zręczności.
Mikture zrobisz mając odpowiednie składniki i menzurke. Następnie przy stole alchemicznym możesz
zrobić miksture.


To ile gdzieś tak razem biorąc wszystkie punkty nauki potrzebne do nauczenia się tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dużo. Ale po co ci wszystkie, jak grasz paladynem/łowcą smoków to naucz się eliksirów regenerujących zdrowie i eliksir siły, ew. zręcznośći.
Ja grając magiem miałem tylko regeneracje many i eliksir ducha (mana na stałe).
Poza tym to najsilniejsze eliksiry potrzebują szczawiu królewskiego a tego to za dużo nie ma.
Nie ucz się eliksiru szybkośći bo w klasztorze jeden z magów może ci go przyrządzić jak mu dasz składniki, więc to jest strata punktów nauki a zabiera chyba aż 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 21:39, Vormulac napisał:

Bardzo dużo. Ale po co ci wszystkie, jak grasz paladynem/łowcą smoków to naucz się eliksirów
regenerujących zdrowie i eliksir siły, ew. zręcznośći.
Ja grając magiem miałem tylko regeneracje many i eliksir ducha (mana na stałe).
Poza tym to najsilniejsze eliksiry potrzebują szczawiu królewskiego a tego to za dużo nie ma.
Nie ucz się eliksiru szybkośći bo w klasztorze jeden z magów może ci go przyrządzić jak mu
dasz składniki, więc to jest strata punktów nauki a zabiera chyba aż 10.


Żeby móc nauczyć się eliksiru siły trzeba umieć przyżądzać eliksiry: .......... Które razem wykorzystują ..... punktów nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować