Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

3D na Playstation 3 także dla starszych gier Sony

7 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Pewnym jest, że najnowsze hity od Sony, np. Killzone 3 czy Gran Turismo 5, śmigać będą w 3D. Na szczęście firma nie zapomina również o starszych tytułach i zapewnia, że gry, które pojawiły się na Playstation 3 już jakiś czas temu, też będzie można odpalić w trójwymiarze.

Przeczytaj cały tekst "3D na Playstation 3 także dla starszych gier Sony" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że przy głowie będzie mi machać miecz Yoshimitsu ;)

GTA IV w 3D? Mniam. :D
(na co ja liczę...)

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MGS4. Tylko skąd wziąć telewizor? Już nie chodzi nawet o cenę, ale jak na razie nie widziałem takowych w naszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem okazje przetestować w Krakowskim Saturnie takowy TV powiem wam że te okulary są nie wygodne i wyglądają jak takie dla nurków:D, obraz też mnie nie poruszył, także nie kupie takiego TV jedynie pod gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o telewizory 3D i to najtańsze to 32" Samsung ( http://www.frazpc.pl/aktualnosci/253751,Samsung-3D-LED-TV-juz-w-Polsce.html) jakies 6-9 k i LG 42" ( http://www.news.maximedia.pl/?id=263 ) jakies 7-18k
ceny sa rozne od modelu ale podobno w testach lepiej wypada LG, testy testami ,ale i tak oko pewnie nie zauwazy różnicy pomiędzy technologią LG, Sony czy Samsunga.... znowu uderzą nas tam gdzie boli najbardziej - w portfel........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to głupota kupować nowy telewizor... ;/ rok temu kupiłem sobie Sony Bravia KDL 40V5500...który był jak na moją kieszeń dość sporym wydatkiem, a tu nagle wchodzi 3D. Uważam że takie telewizory jak mój również dałyby sobie rade z obrazem 3D którego wyświetlenie nie jest przecież skomplikowane. Myślę, że wystarczyłoby kupić okularki i tyle... ehh. Dojenie kasy od ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwie rzeczy warte wspomnienia, jeśli chodzi o telewizory 3D. Pierwsze to oprogramowanie, które z każdego obrazu potrafi zrobić 3D, drugie- częstotliwość odświeżania obrazu. Oczywiście moim kolejnym telewizorem będzie także Sony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować