• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
rolex76

Internet - problem z przeglądarka. [Rozwiązany]

Pytanie

Witam.

Mój problem polega na tym, że internet mam normalnie po włączeniu kompa. Przeglądarka działa ale po godzinie lub dwóch przeglądarka nie działa, nie wyskakuje, że nie ma połączenia, na dole w pasku ładowania strony pisze "gotowe" ale karta jest biała. Połączenie nie zostaje przerwane bo gg i skype normalnie działają, tylko przeglądarka nie wczytuje stron i jak mówiłem nie ma komunikatu, że nie można nawiązać połączenia lub, że brak internetu bo on jest. Nie wiem o co w tym chodzi. Proszę o pomoc.

Z góry dzięki. Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 26.06.2010 o 15:35, Witcher1990 napisał:

To raczej coś z łączem ale dla pewności zainstaluj inną przeglądarkę i na niej sprawdź.


Explorer, opera, firefox, chrome, safari - w każdej to samo. Sprawdzałem już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.06.2010 o 16:33, rolex76 napisał:

> To raczej coś z łączem ale dla pewności zainstaluj inną przeglądarkę i na niej sprawdź.


Explorer, opera, firefox, chrome, safari - w każdej to samo. Sprawdzałem już :(

To najwidoczniej problem z netem, nie wiem może skontaktuj się z dostawcą?
Nie chcę ci tutaj dawać złych rad ale format zawsze jest pomocny, kto wie może ci sie system posypał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sorki, ale zapomniałem w pierwszym poście dopisać: format był robiony i to po nim tak mam, wszystkie sterowniki są zainstalowane bo płytki mam wyodrębnione które są potrzebne. Spróbuje się skontaktować z dostawcą jak radzisz, zobaczymy, może to oni coś "majstrują" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować