Zaloguj się, aby obserwować  
vent8

PC NFS Underfround 2 problem

3 posty w tym temacie

Witam gram sobie w NFS U2 , tylko że najpierw przeszedłem pierwsze rajdy, odblokowałem jedną cześć mapy przeszedłem wszystkie wyścigi (tam gdzie się po lotnisku jeździ) i niestety nie wiem co dalej bo nie mam już żadnych rajdów zaznaczonych na mapie , a dalej mapy nie odblkowałem, jeśli ktoś wiem o co kaman , bardzo bym prosił o pomoc, z góry dzięki. Coś czytałem że może to być coś z autem jeżdze cały czas tym samym i mam ztuningowany wszystkim co się da.

pozdrawiam i liczę na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 12:55, vent8 napisał:

Witam gram sobie w NFS U2 , tylko że najpierw przeszedłem pierwsze rajdy, odblokowałem
jedną cześć mapy przeszedłem wszystkie wyścigi (tam gdzie się po lotnisku jeździ) i niestety
nie wiem co dalej bo nie mam już żadnych rajdów zaznaczonych na mapie , a dalej mapy
nie odblkowałem, jeśli ktoś wiem o co kaman , bardzo bym prosił o pomoc, z góry dzięki.
Coś czytałem że może to być coś z autem jeżdze cały czas tym samym i mam ztuningowany
wszystkim co się da.

pozdrawiam i liczę na odpowiedź


AphroditeDnB (jeśli niemasz nic do powiedzienia w rozwiązaniu problemu to prosze nie zabieraj głosu ,to jest zwykłe na bijanie postów)
Kiedy Jeździsz po miescie ( w jeździe dowolnej ) gdzie nie gdzie są wyscigi (sprinty , dragi , drifty ) I musisz kilka znich wykonac ... Wtedy odblokuje Ci sie większa cześc mapy i nowe wyzwania :) .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować