Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

New Vegas na nowych, kowbojskich, screenach

9 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2010 o 20:57, szamanv napisał:

Co do żartu ze obrazka to straaasznie wymuszony - za długi, nie kazdy skojarzy i wogole
słaby :P



Wymuszony? Dlaczego?
Za długi? Nie przeczyta ktoś?
Nie skojarzy? To nie zrozumie, jaki problem?
Słaby dla ciebie. Mi się podoba ;]


Co do gry to pewnie będzie świetna jak trójka ale szkoda że nie ma większych zmian. Wolałbym Fallouta 4. Grafika ta sama, postać ponoć znowu porusza się tak samo beznadziejnie i w ogóle ta gra będzie bardzo podobna. To w sumie dobrze ale wolałbym większy postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po screenach można wywnioskowac ze gra jest na starym silniku. Co mnie nie zwykle cieszy bo moj staruszek bedzie wstanie pocisnac ta gierke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem Fallout''a. Posiadam wszystkie jego odsłony (oczywiście orginały - premiery :P) F3 mam na PC w edycji kolekcjonerskiej i na PS3 w wersji G.O.T.Y. i jestem w siódmym niebie. New Vegas także wpadnie w moje łapki w edycji kolekcjonerskiej!
To, że gra jest na tym samym silniku, moim zdaniem, grze nie szkodzi. Mogli co prawda dodać coś więcej nowego od siebie, ale gra i tak jest warta grzechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/gra_8AnkJ,6_Fallout_New_Vegas.html

Oczywiście to tylko fatamorgana a nasz kolega wie lepiej.

Ciekawi mnie cena tejże edycji, bo gra pewnie będzie kosztować z 129.90

Jeśli kolekcjonerka nie będzie zawrotnie droga ( można tak, np. Drakensang the river of time ma, wypchaną po brzegi fajną kolekcjonerkę i za 170 zł ) to może się skuszę choć pewnie jak zwykle kupie standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie, panie czapol. W sklepie gramowym. Bo link który wskazałeś prowadzi tylko do strony z informacjami nt. kolekcjonerki. NIE DA SIĘ JEJ STAMTĄD ZAMÓWIĆ!
http://www.gram.pl/sklep.asp
Oto link do sklepu. Dla tych ślepych pewnie jest niezauważalny
Jest pre-order na x360 i ps3 ale tylko normalnej edycji. Na PC nie można ŻADNEJ zamówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować