Zaloguj się, aby obserwować  
lukaszqwerty

Pomysły na grę - temat ogólny

3 posty w tym temacie

Witam!
Zapewne każdy z was marzył kiedyś żeby zrobić grę.Jakiś super fps ze świetną fabułą,setkami wymyślnych broni i innymi bajerami.Albo rpg z klimatem Gothica i ogromem Obliviona.Chciałbym żeby każdy z was podzielił się swoimi pomysłami.Opisał fabułe,zadania poboczne,itp.Piszcie o każdym gatunku nie tylko o tym które ja wymieniłem.
Bo bardzo ciekawe byłoby zagranie w połączenie np: mirrors edge z gta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5530&u=135
A jak już mam mówić to mi by się podobał Mount & Blade: Africa
Czyli, mamy 6 plemion z czego każde by miało wojnę z 2 innymi, i 2 państwa europejskie z bronią palną itp itd.
Zostały by fortece i miasta, a zamiast wiosek plantacje, na których można kupić niewolnika (tudzież sprzedać) oraz
koszary w państwach europejskich w których najiemy żołnierzy. Plemiona miałyby osady zamiast miast, i tam możnaby było wynając np. Wojownika z włócznią itp.
Ot, fajna gierka by wyszła.
Można jeszcze by oficjalną wersję o Japonii a nie same mody, bo samurajowie i ninja pasują jak ulał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho, w swoim życiu wymyśliłem tyle gier, że długo byłoby tu o tym pisać. O większości pewnie już zapomniałem, ale np. niedawno myślałem, że fajne byłoby jakieś MMO o piratach. Coś jak gra "Piraci z Karaibów", tylko z większą ilością wysp i jakimiś fajnymi cyklicznymi eventami (typu nadpływa hiszpańska armada i gracze piraci muszą się zebrać i ją zniszczyć, a gracze Hiszpanie mogą pomagać armadzie itp.). Z rozwojem kapitana + statku, możliwością pływania pod banderami kilku krajów, ale także jako pirat lub korsarz. Z elementami fantastyki, typu Kraken (kolejny pomysł na event). Byłoby fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować