Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: Microsoft poprawia pada do Xboksa 360

28 postów w tym temacie

Ale głupi tekst cytuje: Po pozytywnych zmianach w kształcie i jakości samej konsoli mogłaby przyjść w końcu pora na kontroler,to nie jest nastepny np.xbox 720 żeby zmieniac wygląd pada, ten krzyżak w obecnym padzie wogóle mi nie przeszkadza w tekkenie 6 wogóle z niego nie korzystam!,więc nie rozumiem o co kaman.Dla mnie to najwygodniejszy pad na świecie i taki ma zostac niech dodadzą pare funkcji i to mi wystarczy.A sony 3 konsola i pad ten sam tylko bezprzewodowy i nikt nie narzeka że 3 konsola sony i ten sam niewygodny pad!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 10:36, crpgfan napisał:

Co nie zmienia faktu że ten pad jest po prostu najlepszym i najwygodniejszym kontrolerem
na świecei.P


Gdyby był "najlepszym i najwygodniejszym", to by nie trzeba było go naprawiać...

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale innym przeszkadza ten D-Pad i M$ (jeśli plotka jest prawdziwa) będzie się starał go wymienić. I na DS3 ludzie psioczą, i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno bym kupił nowego pada. Obecny jest dla mnie najlepszym padem jaki kiedykolwiek powstał ale D-pad jest bez sensu. Nie zapomnę mordęgi przy wybieraniu krzyżakiem broni w fallout 3. Obsadzona była na 8 slotów i był to koszmar. Choć w takim GoW gdzie mamy tylko max 4 bronie to już jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, to pad był dla mnie głównym powodem, dla którego nie kupiłem X360, tylko dołożyłem do gitary i stwierdziłem że kiedyś kupię PS3 :P Xboxowy jest dla mnie mordęgą w bijatykach, a tylko do nich chcę kupić konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To on jest niewygodny? Ja nie znalazłem dotąd wygodniejszego pada 0.o Kto w ogolę używa tego krzyżaka przez większość rozgrywki? Chyba w każdej grze poruszamy się analogiem, a krzyżak służy do wyciągnięcia jakiejś broni itp więc nie mam to niczego zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować