Zaloguj się, aby obserwować  
Mariusz17

TRS 04 Patch Service Pack 2

5 postów w tym temacie

Skąd można pobrać Service Pack 2 do Trainz Railroad Simulator 2004? Bo jak wejde na moje konto i z pomocy sciągne SP2 to sciągnie sie poprawnie ale przy instalowaniu wyskakuje jakiś błąd. Jeśli by ktoś zna jakąś strone z której można ściągnąć SP 2 to nich poda link był bym bardzo wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 22:22, Mariusz17 napisał:

Skąd można pobrać Service Pack 2 do Trainz Railroad Simulator 2004? Bo jak wejde na moje konto
i z pomocy sciągne SP2 to sciągnie sie poprawnie ale przy instalowaniu wyskakuje jakiś błąd.
Jeśli ktoś zna jakąś strone z której można ściągnąć SP 2 to nich poda link był bym bardzo
wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie już wszyscy poza mną grają w TRS2006 ale gdyby nie...
Ponieważ nigdzie nie widziałem tej inforamacji, piszę co wiem: serwis packi trzeba instalować koniecznie po zainstalowaniu a przed pierwszym uruchomieniem gry. Jeżeli po instalacji uruchomimy grę, będzie błąd sumy kontrolnej przy instalowaniu service pack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 19:09, marudaXL napisał:

Pewnie już wszyscy poza mną grają w TRS2006 ale gdyby nie...


Myslisz sie, bo jest tyle wpsaniałych dodatków polskich które są pod TRS2004 a nie pod TRS2006. Ja osobiscie uważam że TRS2006 to tylko TRS2004 z duża ilościa dodatków z całego świata i ulepszeniami których ilość można policzyc na palcach....
Dlatego nie mam zamiaru posiadać TRS2006, też zniechęca mnie polityka CDP do tej gry bo nie wyciągneli błędów z poprzedniej cześci i jakoś niechetnie robią cokolwiek aby je naprawić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować