Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Medal of Honor debiutuje w Ameryce Północnej

8 postów w tym temacie

O, kolejny wątek do mieszania MoHa z błotem :] A mówiłem już, że ta gra jest... No dobra, dobra, postaram się tu tego nie robić.

Natomiast powiem, że bardzo ciekawi mnie, jakie oceny otrzyma nowy MoH. Jedną (85 bodajże) już widzieliśmy. Ciekawe, co będzie dalej. Pewnie nie zejdzie poniżej 80, bo przecież (co już napisałem wcześniej), EA się nie podpada, bo wtedy pozostaje już tylko zamknięcie działalności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi akurat MoH przypadl bardzo do gustu. Po zamknietej i otwartej becie, utwierdzilem sie w przekonaniu ze to bedzie dobry produkt.
nie ma co porownywac MoH do BFBC2 czy MW2, bo on czerpie troche z jednego i drugiego i miesci sie gdzies pomiedzy. Nie jest tak dynamiczny i szybki jak MW2 oraz nie posiada takich przestrzeni, swobody i destrukcji jak BC2.
Gra sie ciezko, wolno, czasem mulowalo po przejsciu z MW2, ale mi to bardzo pasuje bo mam dosyc, skaczacych jak pajace i dzieciakow z tubami. Do tego dedyki, admini wywalajacy prostakow i bedzie git.
Za niedlugo nowy CoD, wiec przez zime bedzie w co grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta zostawiła mi bardzo dobre zdanie o tej gdzie ;)) nigdy wcześniej nie miałem takiej radoch z wycinania graczy ze snajperki :)) Bardzo dobrze że jest mniej dynamiczna od innych np MW2 taka gra przyda się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a propo zamowienia, wlasnie przyjechal kurier UPS z Medalem od gram.pl :)
hehehe opakowany w KARTON gdzie by sie buty narciarskie zmiescily :) hehehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 09:13, Ring5 napisał:

Natomiast powiem, że bardzo ciekawi mnie, jakie oceny otrzyma nowy MoH. Jedną (85 bodajże)
już widzieliśmy. Ciekawe, co będzie dalej. Pewnie nie zejdzie poniżej 80, bo przecież
(co już napisałem wcześniej), EA się nie podpada, bo wtedy pozostaje już tylko zamknięcie
działalności ;)


Niezbyt śmieszne, pomijając fakt, że większość recenzentów robi recenzje po ledwie paru godzinach gry, to dostanie oceny takie na jakie zasłużył.

Czemu miałby schodzić poniżej 80%? Gra wygląda naprawdę dobrze, opublikowany wczoraj gameplay z singla zmiażdżył to co dzisiaj pokazał Treyarch ze swoim trailerem kampanii. Może tytuł wybitny nie jest, ale na pewno solidny i warty zagrania. I jestem przekonany, że BO nie zaprezentuje sobą niczego więcej, bo i niby dlaczego miałby? CoD: WaW też był jaki był - solidny, ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2010 o 13:52, zawcia napisał:

Niezbyt śmieszne, pomijając fakt, że większość recenzentów robi recenzje po ledwie paru
godzinach gry, to dostanie oceny takie na jakie zasłużył.


Mam nadzieję, że to była ironia z Twojej strony i że tak naprawdę nie mówiłeś tego serio...

Dnia 12.10.2010 o 13:52, zawcia napisał:

Czemu miałby schodzić poniżej 80%?


Ponieważ zarówno czerwcowa, jak i październikowa beta wywołała falę protestów ze strony graczy, którym nie podobała się chaotyczna rozgrywka, tycie mapki, niewielka ilość unlocków, "fszystkie czy" klasy postaci (w tym jedna kompletnie zbędna ze względu na maleńkie mapy - snajper) i tak dalej. Wystarczy poczytać fora polskie i zagraniczne. Tymczasem jaka była pierwsza ocena MoHa? 85%. Do tego padały teksty w stylu Multiplayer udowadnia natomiast, że DICE jest w szczytowej formie. No to chyba w takim razie graliśmy w dwa różne tytuły, bo po świetnym BC2, nowy MoH jest dla DICE krokiem w tył, a nie udowodnieniem, że są w szczytowej formie.

Z rozrzewnieniem wspominam czasy Computer Game Review czy naszych rodzimych Top Secret i Secret Service. To były czasy, gdy gry otrzymywały jeszcze oceny poniżej 80%. Teraz... teraz trzeba wydać niegrywalnego gniota (vide APB), żeby zejść poniżej 70. A i w przypadku tego ostatniego średnia ocen utrzymała się na poziomie 60%, co można określić jednym słowem: SKANDAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować