• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Ying-yiang

Problem z instalacją i graniem w Warcraft 3

Pytanie

Mam pewien problem z instalacją i graniem w warcraft reign of chaos i the frozen throne . Otóż gdy wklaadam plyte wyskakuje mi cos takiego : http://www.fotosik.pl/pokaz(...)76d.html ,,,, http://www.fotosik.pl/pokaz(...)6ed.html (zdjecia robione komorka bo cos print screen mi nie chcial zadzialac) ,slysze jakas muzyczke i sie wylacza a jeżeli wczesniej zainstalowalem to po właczeniu od razu mi sie wylącza. Mam oryginalnego warcrafta, zepsul mi sie gdy pozyczylem koledze ,czasami po restarcie dysku c moge zainstalowac, ale po jakims tygodmiu znowu mi sie rypie. Próbowałem sciągać z battle.net ale tez mi nie dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.10.2010 o 14:21, Ying-yiang napisał:


Prawdopodobnie jest to błąd związany ze sterownikami graficznymi. Możesz spróbować ściągnąć nowe, albo zrobić taki myk (NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!):
1) prawy klik na ikonie Warcrafta
2) wybierz "Właściwości"
3) w oknie Element Docelowy (czy jakoś tak) do linka (np. "C:\Program Files\Warcraft III\Warcraft III.exe" ) dopisz -opengl (czyli całość powinna wyglądać tak: "C:\Program Files\Warcraft III\Warcraft III.exe" -opengl)

Jeśli to nie podziała, spróbuj zamiast "opengl" wpisać "swtnl" (czyli mamy "C:\Program Files\Warcraft III\Warcraft III.exe" -swtnl)

Być może jest to kwestia tego, że gra nie jest w stanie wyświetlić danej rozdzielczości na Twoim kompie. Spróbuj pogmerać w ustawieniach (tzn. poszukaj jakiegoś pliku settings.ini czy coś w tym rodzaju), może da się ręcznie zmienić. Nie mam w tej chwili WC3 zainstalowanego, więc nie powiem, gdzie tego szukać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam podobny problem, tylko u mnie z instalacja nie ma problemu, ale juz co do włączenia to idenryczny problem.
Na kompie z windowsem 7 wszystko śmiga idealnie, a na xpeku wywala do pulpitu :/ i Do folderu Warcrafta 3 tez nie mogę wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować