Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Targi ON/OFF w Warszawie - zobacz produkty Pentagram na stoisku nr 29!

5 postów w tym temacie

Pentagram Europe

Już w najbiższy weekend 22-24 w Warszawie, w Centrum EXPO XXI ważne i ciekawe wydarzenie w branży mulitmedialnych i technologicznych nowinek - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video ON/OFF. Targi organizuje ten sam zespół, który wcześniej przygotowywał PGA - Poznań Game Arena.

Przeczytaj cały tekst "Targi ON/OFF w Warszawie - zobacz produkty Pentagram na stoisku nr 29!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wizyta pewna ale jutro. Skoro dla każdego będzie upominek to jakby inaczej - zajrzę na stoisko 29. Zresztą stoisk które odwiedzę jest więcej. Fajnie, że level77 też załapał się na tę imprezę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj i nawet Pentagrama nie widziałem...

Ogólnie impreza nienajgorsza, ale warto pójść tylko, jeśli ktoś mieszka w Wawie. Z innych części Polski nie ma co przyjeżdżać, bo po prostu praktycznie nic nie ma do zobaczenia. Jakieś 60% wystawianych rzeczy to telewizory 3D, 15% to monitory 3D. Reszta to fajny kącik Retro Gaming, możliwość przetestowania Kinnecta (miałem spory ubaw z kumplem w Kinnect Adventures, w tej grze z pontonem) i dorwania kilku redaktorów CDA. Było też parę ładnych hostess. Na plus można też zaliczyć, że nie było tłumów jak na PGA rok temu: można było swobodnie chodzić między stoiskami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak, szału nie było i zgadzam się że jeśli nie jesteś z Wawy albo akurat w tym terminie nie przebywasz to nie ma sensu się tłuc. Fakt jeśli ktoś jest zafascynowany technologią 3D no to byłby bardzo zadowolony. Brakowało mi klimatu jednak. Ogólnie cała impreza na plus, jednak uważam że bilety powinny być tańsze. Z targów wyszedłem z koszulką WoWa z levela i kilkoma ulotkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować