Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fallout: New Vegas - pierwsze DLC pojawi się 21 grudnia

10 postów w tym temacie

@Jednookii

Co? New Vegas to dodatek? xD Kolo, czytaj troche O_o

Na początku New Vegas byl zapowiadany jako dodatek ale z tego zrezygnowali i zrobili osobna gre, wydaje mi sie ze dluzsza od F3, i o wiele wiele lepsza.

Tak więc, Twoj komentarz powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:18, Wrocu_yo napisał:

Na początku New Vegas byl zapowiadany jako dodatek ale z tego zrezygnowali i zrobili
osobna gre, wydaje mi sie ze dluzsza od F3, i o wiele wiele lepsza.


Sam główny wątek F:NV zajął mi około 5h(35h z misjami pobocznymi i zwiedzaniem). Dla porównania w F3 zeszło mi ich prawie 10 dla głównego wątku i dodatkowe 40h ze zwiedzaniem.
A czy lepszą? Myślę, że ulepszoną, ale nie widać żadnego przełomu. Podobało mi się, że DeathClawsy są o wiele silniejsze niż były w poprzedniej części - tam na 10 poziomie biegałem z dubeltówką i nawet mnie nie drasnęły, a tutaj bez snajperki się do nich nie zaczynałem.
I do tego powtarzający się problem z wersji 1.00 Fallout''a 3, czyli brak możliwości użycia Alt+Tab. Dla mnie to bardzo ważne. Na dodatek trafiłem na całą gamę zadań, których nie dało się ukończyć. I wreszcie wielce zachwalany tryb hardcore, którego hardkorowości nie uświadczyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, F:NV faktycznie miał być dodatkiem, ale stało się inaczej. I w sumie dobrze się stało bo gra ma potencjał - mimo błędów, które wynikają niestety często z winy samego silnika ... Tak czy inaczej DLC ostatnimi czasy trafiają tylko do posiadaczy konsolowych ... To samo ma miejsce przy zapowiedziach AC:B i misji z Kopernikiem ... Nie wiem dlaczego, ale w takich chwilach czuję się niesamowicie olany z racji tego, że gram na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Berkel, ja gram już ponad 50 h i jestem tak na oko w połowie. Może i zwiedzałeś, ale nie wszystko. No i ciekawy jestem jakiej to masy zadań nie dało się ukończyć? Może trzeba było pokombinować, co? Mnie najbardziej denerwują liczne bugi i dosyć częste crashe, ale na klimat nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

berbelek, oj nie, nie. Misje nie do ukończenia znajdziesz chociażby w Camp Forlorn Hope czy w bunkrze Bractwa Stali. A mapy nie zwiedziłem całej, to prawda, ale całkiem sporą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować