Zaloguj się, aby obserwować  
zincfe

True Crime: New York City PC

49 postów w tym temacie

Lol, kupiłem tę grę za 10zł w Biedronce... beznadzieja! Podróba GTA, kiepska fabuła, beznadziejna konwersja i sterowanie cholernie debilne! Nie mam joypada, więc na początku sobie dałem z grą spokój. Myślałem, że to będzie coś fajnego, a tu wielkie rozczarowanie. Serio, sterowanie jak i grafika są takie słabe, że nawet nie chciało mnie się wgłębiać dalej w grę czy fabułę (która się według mnie i tak dobrze nie zapowiadała...) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa słowa - MYLISZ SIĘ.Albo nie - MYLISZ SIĘ I TO BARDZO.Ta gra to jedna z niewielu które mi się tak spodobały.Daj jej szansę,przyzwyczaj się do sterowania... I wtedy ta gra Ci się spodoba. ;P Nie przekreślaj jej już na samym początku... Ja tę grę kupiłem w serii Fajna Cena (taa... gdy jeszcze istniała...) i nie żałuję ani grosza z tych 5 dych. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 22:58, dominik713 napisał:

Dwa słowa - MYLISZ SIĘ.Albo nie - MYLISZ SIĘ I TO BARDZO.Ta gra to jedna z niewielu które
mi się tak spodobały.Daj jej szansę,przyzwyczaj się do sterowania... I wtedy ta gra Ci
się spodoba. ;P Nie przekreślaj jej już na samym początku... Ja tę grę kupiłem w serii
Fajna Cena (taa... gdy jeszcze istniała...) i nie żałuję ani grosza z tych 5 dych. ;P


ja za grę dałem 89,90zł kilka dni po premierze w media markcie. Gra ma na każdym kroku bugi... Fabuła itp fajna jednak, że nie ma co porównywać do GTA bo w zasadzie jest to zwykła gra TPP z dodatkowymi możliwościami wchodzenia do aut itp - jeżeli kupować tą grę to z nastawieniem na grę typu no... zwykła strzelanke a nie coś ala GTA. Ogólnie gra nie jest zła -(True Crime był moją ulubioną grą i właśnie dlatego kupiłem ją mo zliwe, że w dniu premiery za 9 dych:D), można wchodzić do każdego budynku (co prawda co 3 jest taki sam jak ten 1). Ja grze dał bym 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo ciekawa bo jednak jesteś policjantem. Nie lubię gier w których musisz być aniołkiem ale mieć wybór między policjantem z zasadami a zwykłym łapówkarzem jest wspaniałą rzeczą. Nie ma chyba innej takiej gry a na moim sprzęcie niestety się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: ogólnie jest to jedna z najgorszych gier w jakie grałem (i tak Scarface nic nie przebije. Brrr), ale...

No właśnie ta gra jest tak nieprawdopodobnie głupia, że aż przeszedłem ją całą. Kiedy widzi się walkę na dachu wieżowca na miecze samurajskie, pośród iskier rozbijanych neonów, w dodatku przeciwnikiem jest stereotypowy producent hip-hopowy to człowiek zastanawia się czy scenarzysta tej gry ma takie fajne, absurdalne poczucie humoru, czy jest tak nieprawdopodobnie kiepski. Ciekawość bierze górę i gra się dalej. A dalej jest równie ciekawie, że wspomnę tylko satanistów- połykaczy ognia, czy podziemne miasta Triady;] Dla paru chwil śmiechu warto dojść do końca, a że gra jest strasznie krótka (wątek główny) i banalnie prosta (praktycznie to zwykły celowniczek) to i za wiele czasu się nie zmarnuje.

Byłoby 0/10, ale za walory humorystyczne (zamierzone, lub nie) daje całe 2/10 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach,właśnie dlatego ta gra jest ciekawa. ;P To co wspomniałeś to wspaniałe smaczki,które są tylko w filmach. ;P Jak dla mnie gra super,i może nie jest tak rozbudowana jak GTA,ale też jest jak najbardziej dobra
;] ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moj pierwszy post wiec czesc wszystkim, sorki ze odswierzam stary temat ale mam wazne dla mnie pytanie. Czy w True crime NY mozna sterowac (chodzic) bohaterem za pomoca myszki? to znaczy poruszajac myszka obracac kamere a lpm dawac krok naprzod (tak jak np w Ghotic3)? dodam ze jestem osoba niepelnosprawna i od tego zalezy czy dam rade opanowac sterowanie... prosze o pomoc!

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować