Zaloguj się, aby obserwować  
BanSpam

Nie SPAMujmy - Temat dla wszystkich tych którzy nie umią posługiwać się wyszukiwarką.

9 postów w tym temacie

Jeśli chcecie założyć temat, i nie znaleźliście podobnego. Spytajcie tu czy nie ma napewno podobnego tematu.

Pytamy się w ten sposub że, piszemy nazwę tamatu jaki chcemy założyć, z podpiskiem: jest temat podobny do tego.

I nne pytania są nie dopuszczalne. Odpowiadać możemy tylko na pytanie innych dotyczących tematu.

PS. Można dawać opinie na temat, tematów o których forumawicze mają zamiar założyć. Czy ten temat jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 12:06, BanSpam napisał:

Jest temat o Quadach.


Może i są osoby nie stworzone do posługiwania się wyszukiwarką no ale chyba logiczne, że jeżeli chce się znaleźć temat o quadach to wystarczy wpisać quad... ja znalazłem temat w dwie sekundy. Temat jak i twoje pytanie jak dla mnie bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przyda się temat: Quady - Jakie macie Co myślicie o tym temacie.

PS. Trochę pokręciłem w wymowie w pierwszym poście, mam nadzieję że wam nie sprawi to chłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Widzę tylko jeden powód istnienia tego tematu a jest nim typowy spam. Jeszcze jeden temat założony przez Twoją osobę, który będzie bezsensownym tematem, zostanie to uznane za spam i zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Temat zamykam, bo widzę kłębowisko spamu,poza tym istnieje takie coś jak wyszukiwarka, z której korzystanie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować