Zaloguj się, aby obserwować  
sebastiano444

Głos w komputerze [Rozwiązany]

19 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2010 o 15:05, sebastiano444 napisał:

Mam problem ponieważ nie mam głosu w kompie, nic nie słychać ani z słuchawek ani z głośników
. Pomóżcie


Posiadasz zainstalowane sterowniki audio ? Posprawdzaj w opcjach dźwięku, może niechcący coś wyciszyłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to tak:
1. Panel sterowania
2. Menadżer urządzeń
3. Kontrolery dźwięku, wideo i gier.
4. Rozszerz
5. I naciśnij na kartę dźwiękowom, prawym przyciskiem myszy i wybierz właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by co napisz jaką masz płytę główną. Zapewne masz zintegrowany układ dźwiękowy. Dojdziemy po tym, co tam, za kartę masz.

Najlepiej żeby sprawdzić, naciśnij przycisk start, akcesoria, narzędzia systemowe, informacje o systemie. Tam będzie napisane jaki model płyty głównej posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 11:25, sebastiano444 napisał:

jNie wiem czemu ale nie ma też napisane nic o płycie głównej


Skąd Ty masz ten komputer skoro nawet nie wiesz nic o podzespołach ? Być może wcale nie posiadasz karty dźwiękowej lub jest uszkodzona skoro nie zintegrowana z płytą główną.
Zainstaluj program CPU-Z . Pokazuje dokładne informacje na temat komputera. Następnie gdy dowiesz się już o modelu swojej płyty głównej szukaj sterowników do niej na stronie producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jesze informacje w programie dxdiag. Wejdź w start i wybierz uruchom, i wpisz dxdiag.
Jeśli tam nie pisze to nie wiem.
Najlepiej zrób screen z dxdiag-u.

Napisz jaki system masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2010 o 22:50, sebastiano444 napisał:

Zrobiłem screen


Model Twojej płyty jak trafnie z pewnością zauważyłeś to VIA K7VT4APro.
Spróbuj pobrać odpowiednie sterowniki audio z owej listy http://www.asrock.com/mb/download.asp?Model=K7VT4A%20PRO&o=XP .

Gdy okaże się, że nie działają w co wątpię sprawdź tutaj http://www.via.com.tw/en/support/drivers.jsp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować