• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kyku18

Problem fps z Diablo2 LOD

Pytanie

Witam. zaczne od mojego sprzętu

radeon 9700pro
512ddr ram
procesor1.8ghz
Directx 9.0c
stery mam najnowsze do grafu wczesniej mialem jakies starsze ale bylo nadal to samo.

A problem mam taki w niektorych miejscachw grze mam drastyczny spadek fps np: pantagram z ktorego wychodzi diablo stane na srodku i fps jest miedzy 1-3, w 2 akcie gdy podachodzi sie do tyraela po walce z durielem i jest jeszcze pare takich miejsc. Dodatkowo zauwarzylem ze gdy atakuje mnie sproa liczba potworow ale tylko tych z atktow 4 i 5 to tez mam takie spadki fps. dawniej niemialem takich cudow a to naprawde utrudnia gre ":( z góry wielkie thx

Pozdrawiam ALL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

wszystko wskazuje na to że musisz zrobic FORMAT c: bo sprzęt masz ponad wymagania ;)

Kiedys mialem celeronka 300 i mi jakoś diablo 2 śmigało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.04.2006 o 09:48, cybek21 napisał:

wszystko wskazuje na to że musisz zrobic FORMAT c: bo sprzęt masz ponad wymagania ;)

Kiedys mialem celeronka 300 i mi jakoś diablo 2 śmigało


ehe wolał bym jakas sensowna odpowiedz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wylacz perspektywe i ustaw sobie 2D, po tescie grafiki, wystarczy ze jeszcze raz ten test przeprowadzisz i te opcje poustawiasz i bedzie tak jak nalezy :)
Jesli nie masz ustawionej perspektywy, sprawdz czy cos Ci nie obciaza systemu, tez tak mialem nie martw sie i jakos mi to nie przeszkadzalo, dopoki na Cs''ach sie itemow nie zbieralo, to mi stawala gra jak zabijali diablo :D Ale od czasu do czasu i to wina byla slabego sprzetu :P W twoim przypadku powinno smigac jak nalezy, chyba ze masz jakies kiepskie lacze jesli grasz online, jesli single to raczej na 80% bedzie perspektywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować