Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w Polsce w ciągu 18 miesięcy?

60 postów w tym temacie

Nie muszą się spieszyć, bo i tak w tych krajach o kupnie zadecyduje głównie cena, a ta nie powinna być wysoka w porównaniu z PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Debiutując na tych obszarach Microsoft chce jak najlepiej wykorzystać znaczną przewagę czasową nad konkurencją."

Liczą też na to, że do czasu wejści PS3 zdobędo wielu klientów... Jak będzie okaże się za najpóźniej 18 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

18 m-cy ?!? To wieczność w świecie komputerów.
Za ten czas będzie to taka nowość jak obecnie PS2 w Polsce...
Szkoda słów ... Nie warto tyle czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1602 cena... przy takich zakupach, chyba nie ma az takiego wielkiego znaczenia.

Szczerze mowiac jakbym mial wybierac, to bym wybral PS3 i prawdopodobnie PS3 bedzie 1 konsola jaka kupie, jesli spelnia sie moje oczekiwania [fajne gry choc nie wiem czy to nie przemawia na kozysc XBox 360, gdyz podoba mi sie Mass Quest, Bard''s Tale, Fable to chyba jedyne gry, ktore moja uwage zwrocily do tej pory], darmowa usluga sieciowa... dysk i pare innych aspektow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że cena ma znaczenie. Zwłaszcza, że Microsoft w chwili obecnej nie traci na sprzedaży konsol, więc wraz z premerą konkurencyjnych konsol mogą pozwolić sobie na prawdziwą wojnę cenową - 360 kosztujący dużo mniej od konsoli Sony może być sporą przewagą Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 12:54, Night Elf napisał:

1602 cena... przy takich zakupach, chyba nie ma az takiego wielkiego znaczenia.

360 za kilka miesięcy powinien stanieć do ok. 1000zł, a PS3 zaraz po premierze według przewidywań ma kosztować ponad 2000zł, więc raczej cena będzie mieć dość duże znaczenie przynajmniej na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fu nie Mass Quest... myslalem jeszcze o innej grze ;F... chodzilo o Mass Effect od BioWare... gra sie swietnie zapowiada i jest w klimatach, ktore lubie... ale narazie Only XBox 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL..... Miło że ktoś zwrócił uwagę na fakt, że "coś" takiego jak nasz kraj istnieje. Z drugiej strony to ja się wcale nie dziwię. Ile ludzi może sobie pozwolić na taką konsolę? A ilu z nich kupi oryginalne gry? Większość z ewentualnym zakupem poczeka na złamanie konsoli i/lub na modchipy za 15 złotych.....
Taki to jest niestety kraj.....
Ale idzie ku lepszemu (przynajmniej teoretycznie), już nas zauważają. Za jakieś 25-50 lat może dogonimy naszych zachodnich sąsiadów, pod warunkiem że wszyscy nie wyjadą i ktoś tutaj zostanie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darmową usługę sieciową ma zdaje się też Nintendo, i to zarówno dla Revo jak i DS... To znaczy - dla Revo będzie mieć... :] Więc nie tylko Sony z tym wchodzi. A jeśli chodzi o "18 miesięcy"... To trochę za długo, no chyba że to ma coś wspólnego z Vistą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, nowe xklocki sa do kupienia w kazdym EMPiKu za 1499 (wersja core). Dystrybuuje je w Polsce APN Promise.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy bedzie mógł sobie pozwolić na takie "pudełko" nie każdego na to stać ale uważam ze jak juz microsoft powinien wypuścić jak najszybciej w Europie (może jeszcze nawet w tym roku) 18 miechów to strasznie dużo czasu i wszytsko na rynku elektronicznym moze sie wywrócić do góry nogami no ale poczekamy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

snp - tak, ale osoby, ktore je sprowadzaja moga sobie sami ustalac cene... pamientam jak bodajze w ultimie jak wzroslo zainteresownie na konsole to podniesli cene do 2k... a tak MS wejdzie na rynek to ta konsola bedzie kosztowac duzo mniej niz teraz, przynajmniej powinna kosztowac w tych granicach 300 dolarow\euro a nie 300+ profity sklepow itp. tak wiec niezdziwilbym sie gdyby wesja Core kosztowala 1000 a nie 1500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw. pozatym taka konsola jest krocie tansza od komputera, a pozatym na ile sie ja kupiuje ... raz na 6 lat? I zawsze masz pewnosc, ze wszystko ci pujdzie bez upgradu, bez problemow, a gry bedą ladnie wygladac nawet za te 6 lat... taki PC... wydalem prawie 5k na swieta na kompa i juz praktycznie mozna go nazywac powoli zlomem, gdyz nowe tytuly moga nie chodzic na MAX detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 13:13, Night Elf napisał:

snp - tak, ale osoby, ktore je sprowadzaja moga sobie sami ustalac cene...


Zaufaj, nie moga :). APN to nie krzaczek, ustalili taka cene startowa i wyzej nie bedzie (a juz napewno nie wiecej niz 2k).Wedlug mnie Premium powinna kosztowac 1500, ale nie ja o tym decyduje. A tak w sklepie to masz przynajmniej raty i gwarancje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 13:17, Night Elf napisał:

Za granicy kazdy sobie moze sprowadzic z pominieciem tego APN...


A pewnie, ze moze - tylko nie o tym jest ten news :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować