Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy gameplay z SOCOM: Special Forces

8 postów w tym temacie

Dnia 06.02.2011 o 20:15, staniuk napisał:

Polskie Siły Specjalne?!
ktoś dostał pieniądze za takie tłumaczenie!?


Dokładnie, WTF?! O_o

Co mają polskie siły specjalne do SOCOMu? Co za matoł to tłumaczył?! SOCOM to dowództwo sił specjalnych SIŁ ZBROJNYCH STANÓW ZJEDNOCZONYCH! Wbrew temu, co myśli (?) tłumacz, to NIE jest to samo, co dowództwo sił specjalnych NATO.

Mamy tu kolejny przykład debilnego marketingu w stylu "dorzućmy polski akcent, to będzie dobrze". Tak samo było w przypadku "Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu" (w oryginale - Reign: Conflict of Nations; rzeczywiście, z Polską to ma wiele wspólnego...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:25, gosht napisał:

Chodzi o to,ze każdy kraj ma swój podtytuł i swoje oddziały w Polsce mamy GROM w grze


Coś na poparcie tej tezy? Bo rzuciłem okiem na wujka Google i jedyne, co znalazłem, to info od CDA, że próbują ustalić, co takiego "polsko-siło-specjalnego" ma być w tej grze. Jak na razie jedyna informacja, jaką znalazłem, to to, że Polko ma użyczyć swojego głosu. Pomijając fakt, że to akurat nie jest żadną reklamą (wprost przeciwnie...), nie wydaje mi się, by była to podstawa do nadawania grze podtytułu "PSS". Szczególnie grze, która:
a) w Stanach nosi podtytuł "U.S. Navy SEALs"
b) w tytule ma dowództwo sił specjalnych innego państwa, a nie wydaje mi się, by to im podlegały nasze jednostki...

Ale dobra, niech będzie, że się czepiam. W każdym razie obejrzałem trailery (i ten powyżej, i ten "normalny") i niestety - nie widzę w tej grze absolutnie nic, co by mnie mogło zaciekawić. Trailer gry jest po prostu nudny! Jak można zrobić coś tak bezpłciowego z wdzięcznego tematu, jakim są działania jednostek specjalnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 20:23, Ring5 napisał:

Tak samo było w przypadku "Polskie Imperium: Od Krzyżaków do Potopu" (w oryginale
- Reign: Conflict of Nations; rzeczywiście, z Polską to ma wiele wspólnego...).


akurat tu nie masz racji. tam przynajmniej Polska występuje, a gra została przerobiona pod tym względem (tutaj głowy nie dam, grałem w polską wersję i nie wiem jak wygląda oryginał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee bardzo dużo pokazał to wyglądało jak z kabaretu... byle do przodu ! po 2 wiem co koleś myślał od razu widać
( nie truj mi d... i daj mi wreszcie pograć wreszcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 22:17, Rhobar napisał:

akurat tu nie masz racji. tam przynajmniej Polska występuje


Rozumiem, o co Ci chodzi, ale wiesz, patrząc na to w ten sposób, można nazwać pierwszą część Command&Conquer "Konflikt w Polsce", bo mamy misję, w której wyzwalamy Białystok... ;) Sam fakt, że występuje Polska, jeszcze nie znaczy, że gra poświęcona jest Polsce. W końcu Civilization V nie nosi podtytułu "Imperium Azteków" (czy dowolne inne z nacji w grze występujących). To jest nic innego, jak zwykły, tani chwyt marketingowy, mający zagrać na naszym "patriotyzmie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować