Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

City of Villains - wypróbuj grę w akcji!

35 postów w tym temacie

Ja zaczałem godzinke temu i już mam 181 mb:) Myślę, że jak jutro wstane rano to na bank już będzie:) Chociaż jak dobrze pójdzie to jeszcze przed północą wyłącze kompa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 21:59, Wiadroman napisał:

Ha! Ale ze mnie cwaniak! Kilka razy zalapalem sie juz na bety i triale CoH i zostawilem sobie
na dysku. Wyszlo an dobre, bo jzu od wczoraj gram. :)


A CoH i CoV Mają tą samą instalke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:14, Stwór napisał:

A CoH i CoV Mają tą samą instalke?


Tak. Sciagnalem jedynie ok. 7MB aktualizacji i zmienilem luncher''a na amerykanskiego i poszlo ladnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 22:53, Wiadroman napisał:

Tak. Sciagnalem jedynie ok. 7MB aktualizacji i zmienilem luncher''a na amerykanskiego i poszlo
ladnie. :)


Farciarz:) mi skończy ściągać dopiero nad ranem...:) Ale spoko i tak musze iśc do pracy więc pogram dopiero po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm proszę o pomoc:D Ściągnęło mi się to wszystko w nocy:D Teraz se wstałem i pomyślałem, że zagram więc zainstalowało się i mam na dysku CoH i nie wiem co robić:/ Bo miało być CoV:/ Jak zrobić, żeby zmieniło się w CoV:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, fajnie, 14 dniowy kodzik jest, gra sciągnięta i zainstalowana, konto stworzone i aktywne a mimo to nie moge się zalogować i pograć ;(
Wywala mi, że błędne hasło lub login a wszystko dobrze wpisuje. Czy ktoś wie o co camon??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2006 o 11:43, modred napisał:

Jak to ściągnąć za darmo??


Przecież jest napisane;) że za free;) Wystarczy się zarejestrować na podanej stronce;) I ściągnąć gierke ciesząc się 14 dniową przepustką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować